Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek éjszakára...

2 éves gyereknek éjszakára milyen extra nedvszívó pelust ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kisfiam reggel mindig az átázott pelusra kel, este elég sokat iszik (ehhez ragaszkodik), milyen pelenkát vegyek neki? 13 kilós. Jelentleg a dm-est használjuk, nappal szupi, de éjjel... Eddig liberot használtunk, de egy ideje az sem volt túl jó, a pampers meg olyan vékonyka... Nincs valami ötletetek?
2011. máj. 14. 07:27
1 2
 1/14 kisnita ***** válasza:

Szia!

Én textilt adok rá. Nálunk mindegyik beázott, elkeseredésemben kipróbáltam ezt és ez jó. Próbáld ki hátha.

Sokan ajánlották nekem a Pampers Premium Care-t Hát az valami iszonyat, egy fél óránál többet nem bír ki. :S Olyat ne vegyél!

2011. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi és a textílt hogyan, van valami műanyag rögzítő vagy hogy?
2011. máj. 14. 07:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!Mi is végig próbáltuk az összes lehetőséget.Ami most végig bírja az éjszakát az a Huggies 5-ös!Egy picit nagynak tűnhet,de hidd el szuperül bírja.

Egy szintén sokat ivó kisfiú anyukája.

2011. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 14. 08:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi SPAR-os Pretty Baby-t használunk, mindhárom gyereknél bejött.
2011. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A Pampers Active Baby a legjobb nekünk. Nem a narancssárga fajta, mert az tényleg iszonyú vékony. Nekünk a zöld a nyerő!
2011. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ne tévesszen meg a Pampers vékonysága! Mi is az Active Baby-t használjuk, az én fiam is sokat iszik este és nagyon szuperül bírja a pelus!
2011. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig ez volt,majd a Pampers bugyipelenkát adtam rá és szuper! Azóta egyszer se ázik át! Az elöl vastag,sok pisit elbir. Abból a 4-est vedd,mert az 5-ös nagy,abból meg azért folyna ki. Ezt vedd,hidd el,hogy szuper!
2011. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
semmilyet,szobatiszta;)
2011. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pampers soha nem vált be, liberot vagy huggiest vettünk az elején, később libero vagy a sparos is jó, nem az a nejlonos nyavaja.

Július utolsó napján lesz 3 éves a fiam, ma volt az első éjjel, mikor nem adtam rá pelust, mert már egy jó hónapja szárazan veszem le róla reggel. Így azt hiszem már teljesen szobatisztának mondható. :)

2011. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!