Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Búcsú lesz vasárnap! 20...

Búcsú lesz vasárnap! 20 hónapos fiamat érdekelheti?

Figyelt kérdés
Bocsi nagyon béna kérdés de még sosem voltam nem tudom mi van ott olyankor, körhinta esetleg? Lufit apróságot lehet venni?
2011. máj. 17. 16:16
 1/8 csak1csajszi ***** válasza:
Szia!Nálunk is vasárnap lesz búcsú:) Te hova mész? Egyébként szerintem örülne,ha elvinnéd,esetleg vennél neki valami apróságot:)
2011. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyulafirátóton lesz! :)
2011. máj. 17. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Tutira! Esetleg ha lesz kisgyerekknek valo korhinta akkor egyutt felulhettek. Az enyem nagyon elvezte. Szinten 20 ho.
2011. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem ijed meg a sok embertől, biztos élvezni fogja:)

Ilyenkor nagyon sok körhinta meg hasonló szerkentyű, ugrálóvár van felállítva a gyerekeknek őrült drágán, meg lakodalmas zene. Mindent lehet venni (mondjuk felénk alkoholt nem) csak minden állati drága.

Nálunk a párom családja bucsúmániás, én eddig mentem, de nagyon nem szeretem. Most egy éves a fiam, amíg nagyobb nem lesz, hogy az apjával egyedül menjen, marad velem itthon:)

2011. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a hétvégén volt búcsú. Másfél éves a kisfiam, estefele elmentünk szétnézni a mamával.

Nálunk most labda és tologatós cuccos őrület van, úgyhogy minden 2. árusnál meg kellett állnunk nézelődni, a fiam pedig hangos gó-gó (labda, úgyis mint gól) és brüm-brüm kiáltásokkal örvendezett.

Szóval ő élvezte, én kevésbé, pláne, hogy nagyi meglepte egy csattogós lepke mintájára csilingelő katicával. Szerencsére a parkettán nem csilingel, mert csúszik. :-)

2011. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csak1csajszi ***** válasza:
És te rátóti vagy?? Mert én igen,és én is oda megyek búcsúba!! :)))
2011. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagyok! :)
2011. máj. 18. 13:50
 8/8 csak1csajszi ***** válasza:
Az jóó :))
2011. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!