Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet egy 5 eves, "csajos"...

Mit lehet egy 5 eves, "csajos" kislanynak ajandekozni szulinapjara? Mivel jatszik manapsag egy 5 eves kislany? Mi erdekelheti?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, kisse el van kenyeztetve, valogatos. Mivel reg nem lattam, nem tudom, mekkora, igy nem tudok ruhanemut sem vasarolni neki. Surgos lenne! Koszonom!
2011. júl. 7. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a gyöngyök és egyéb „ékszernek valók” mindig jók lehetnek.

Persze bizonyára egy távirányítós Csingilingnek is biztos örülne, de az azért húzósabb árkategória.

2011. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mesekönyv, színezők, gyurma, szép mintás labda, puzzle, egyszerűbb társasjáték, mozaik kirakók, memory.

Vagy kérdezd meg a szülőket. Mi is mindig súgunk a rokonoknak.

2011. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mind jo otletek,koszonom! sajna,a szulok nem sokat tudtak segiteni,mindene megvan a kislanynak...
2011. júl. 7. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én öt éves kislányom imád playmobilozni, azt bármilyen alkalomra vehetünk neki, mindig örül neki.

Ezen kívül jöhet még a legó, baba. Szerencsére még mindig nem barbiezik, bár kapott már tesóméktól, de még mindig a babás babákkal játszik. Esetleg a kis gumiruhás, öltöztetős kis babákkal.....mindjárt eszembe jut a neve.....Polly Pocket. Bár nekem annyira nem tetszenek, de a torz, óriás szemű macska, meg kislány, meg póni meg nem tudom milyen figuráknál azért sokkal jobb!!!! Még a barbienál is.


Legutóbb egy katicás hátizsákot kapott, annak is nagyon örült, minden hosszabb útra visszük magunkkal, elemózsiát, játékot hoz benne.

2011. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szép táska, olyan kis menő kislányos, vagy egy szép kis hátizsák szerintem nem jön rosszul soha, valamint ha már van belőle vagy 5 akkor is jó. Bele pl. füzet, valami mesés, ceruza, filctollkészlet, színező, gyurma, vízfejték, egy kis nassolnivaló. A póniló is jó, ha van már sok akkor is elfér mégegy a lócsaládban. Jön a nyár, egy jó medence? Homokozó játék, ha van száz akkor is jól jön mégegy vödör, ásó stb. Labda, tollas, hablabda. Társasjáték, ha mást nem jó lesz később. Gyöngyfűző. Ezek jutottak eszembe.
2012. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Vegul gyongyfuzo keszletet(fabol, fagyongyokkel) meg egy rozsaszin, barbibabas karorat vettem neki( idokozben az anyukaja sugta a karorat).

2012. máj. 31. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!