Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki mar nem szoptat es majus...

Aki mar nem szoptat es majus korul szult hogy all a fogyassal?

Figyelt kérdés

En szornyen.Sajna csak 7 hetig volt tejem.Kb. 3 honapos volt a lanyom es elkezdtem keveset enni stb. de alig fogyok!57kg-val kezdem a vegen szerintem 72 korul voltam.Tegnap mertem magam es 67.70kg.Voltam.Alig eszek valamit napkozbe es minden nap setalunk 1 ora hosszat kb.Napkozbe itthon is teszek veszek.Es a lassan 6 honapos babam is tesz rola hogy ne uljek!:-)

Ugy kezdem latni hogy a combom es a fenekem kicsit kissebb.De karacsonyra megyunk haza(most kufoldon vagyok)es felek tole hogy akkor semmit sem fogok fogyni!Tudom meg enmreg szultem es stb. stb. de iszonyodom magamtol ha tukorbe nezek. A lanyommal nincs egy normalis kepem es nem is szeretek rajta lenni!!!A bajom az hogy nem eszek zoldseget igy nem igazan tudok fogyozni.A ruhaimrol nem is beszelek!Uj fari uj felsok.Ti hogy alltok?Lelkileg?Nekem nagyon nehez!Imadom a lanyom de "tonkre" ment a testem es ki tudja hany honap ev kell mire a regi lehetek!!!Ti mennyit fogytatok?Hogy csinaltatok?Tanacs?


2009. nov. 13. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem keveset kell enni hanem jól. Olvass bele a fogyozós részbe. Ott is mondják, hogy nem kolalni kell, hanem egészségesen enni. Sokszor, kevesebbet stb... Zöldségre is szükséged van, meg gyümölcsre stb...
2009. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen Dori,zoldseg,gyumolcs a legfontosabb!!!Ha fogyni akarsz,akkor nem szabad enned kenyeret,rizst,burgonyat,tesztat.... Olvass el egy 90napos dietat,ugy tajekozottabb leszel. Remelem sikerrel jarsz es lehet hogy legkozelebb meg se foglak mar ismerni :-)))))))
2009. nov. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én februárban szültem,október eleje óta nem szoptatok.Terhesség előtt 56kg voltam,szülés után pedig 64kg. A szoptatás alatt feljött 4kg. Amióta nincs tejem, naponta 2x30percet tornázok,másfél órát sétálunk. Salátákat eszem,gyümölcsöket,natúr joghurtot,és teljes kiörlésű kenyeret vagy abonettet(abból is a pizzásat mert az finom).Egy nap többször kevesebbet. Egy hónap alatt lement 5kiló. Ha így folytatódik akkor karácsonyra meglesz a régi súly, de az alakom más mint volt... Koplalni nem szabad, mert akkor a szervezeted eltárolja a kalóriákat amit beviszel és nem a zsírból fogysz hanem az izomzatból. A megfelelő kaja mellett kell sok folyadék is, és a szervezetednek is vissza kell állni a terhesség előtti "pozíciójába".
2009. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi max 1000 kalória, én így fogyam le egyszer 10 kg-ot 5 hónap alatt.
2009. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!