Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van a fogyással?

Hogy is van a fogyással?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, és eddig két kilót fogytam. Ez baj? Pedig eszek, bár nem sokat, mert nem nagyon van étvágyam és izgulok a kis paszuly miatt.
2009. júl. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én 3 kilót fogytam az első 3 hóban

azt mondta a doki hogy ha nem hányok, meg nem vagyok rosszul akkor nem gáz

utána feljött még 15:)

2009. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! ez engem is érdekelne, mert mindenki mást mond. én a 23. hétig felszedtem 9 kg-t. aztán azóta diétáznom kell, mert cukor volt a pisimben. (szerencsére a VCT terhelés jó lett) azóta fogytam 4 kg-t. a védőnőm szerint, ez nem gond, mert a baba úgyis elveszi ami kell neki, ezért nem árt. a doki sem szólt, hogy ez probléma lenne. máshonnan meg azt hallottam, hogy ez káros lehet a picire. szerintem, a védőnő, azért talán nem beszél butaságot.. üdv, 32 hetes kismama.
2009. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 13. hétig fogytam 2.5 kg-ot, sose hánytam csak a hányinger miatt nem nagyon bírtam enni. Most a 20. hétig ezt már vissza is híztam és plusz 2 kg-ot még felszedtem. Ne aggódj a baba mindent elszed tőled amire szüksége van!
2009. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a fiammal az első 4 hónapban 13 kilót fogytam, igaz egy kis plusszal kezdtem a terhességet.

Most az első 3 hónapban 10 kilót fogytam.

Igaz, én hánytam és semmi nem maradt meg bennem, kiszáradtam, kórház, infúzió stb....

Viszont a babának semmi baja nem lett tőle. Azért fogysz te, mert ő a szervezetedből elszívja ami neki kell.

Fel a fejjel, lesz ez jobb is. ;)

2009. júl. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első 12 hétben 4kilót adtam le,azóta 1 jött vissza.Most vagyok 17 hetes és tartom a súlyom.Én hánytam és olyan émelygéssel küszködtem/küszködök,hogy nem bírok enni.Csak asok gyümi,meg kefír,ami jól esik.Mondjuk,rajtam is van felesleg,de a védőnőm azt mondta,nincs belőle gond.
2009. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. De akkor utána miért szed fel a kismama olyan sokat?
2009. júl. 2. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!