Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használható még ez a naptej...

Használható még ez a naptej (spray) vagy kuka? (3 éves gyereknek)

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem a Lidl-ben saját márkás, nekünk bevált, de sok megmaradt belőle. Most elővettem és látom, hogy ez év januárjában lejárt a szavatossága. Állaga, illata ugyan olyan mint mikor megvettem. Használhatom még vagy kuka?
2011. máj. 21. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod. Ezek szerintem elállnak 10 évig is (költői túlzással). :D
2011. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elhasználnám.
2011. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom mikor vettem a mienket, de szerintem ez a legelső és 5 éves a fiam, ez Nívea és idén egyértelműen látszott, hogy megromlott, mert bekentük magunkat és nem beszívta a bőr, hanem összeállt rajta és le lehetett dörzsölni. Tavaly viszont még biztosan jó volt, mert soha nem égtek le, pedig szőkék fehérbőrűek.

Úgyhogy ha az állagában nincs változás biztosan jó.

2011. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyerköcre nem használnám el.
2011. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja járt volna le a szav.ideje, akkor sem kenném a gyerekre. Lehet, hogy észre sem veszed, hogy baja van (beszívódik, nem büdös), csak épp véd...
2011. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak épp NEM véd. Bocsi
2011. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!