Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használható egy gyerekü...

Meddig használható egy gyerekülés? Az én kislányon 3,5 éves 14 kg az ülésünk 9-18-ig van de a feje már magasabban van az ülésnél.

Figyelt kérdés
És tudtok olyat ami nagyobb kategória de dönthető a háta,mert elég sokat utazunk és ő aludni szokott.
2010. ápr. 13. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Na pont egy pár órája kérdeztem hasonlót csak nekem 2 és féléves a fiam és 3 lesz nyáron mikor le szeretném cserélni. Ő is kilóg belőle. Nekem azt írták a súlya és hossza a lényeg a gyereknek és nem a kora,az csak úgy kb. ra van belőve (mert ha jól tudom ezeket 4 éves kortól mondják a 15-36 kilósat).
2010. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!