Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen frizurát vágassak 3...

Milyen frizurát vágassak 3 éves kerek arcú kislányomnak?

Figyelt kérdés

Szerencsére eléggé dús haja van a vége enyhén göndörödik :) Sajnálom mindig szorossan összekötni a haját, az ahajnak sem jó. Most kb. lapockáig ér. Szeretem ha látszik a kis arcocskája :) de fiús rövid frizurát nem szeretnék.

Ha tudtok csatoljatok képet kérlek, nagy segítség lenne.


2011. máj. 24. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fiusat,de rövidet,hisz nyáron neki is jobb lesz(meleg meg a strandolás miatt is)
2011. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Calli* ***** válasza:
2011. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is olyasmi haja-arca van mint a tiédnek,én azon gondolkodom hogy olyan "Rihannásra" vágatnám,neki volt olyan pár éve,tudod,ami az arca körül kicsit hosszabb(kb.állig érő) és ahogy megy hátra felé.ugy rövidül,lehgátul pedig nagyon enyhén kicsdit felszedve.
2011. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lányom haja is olyasmi, mint 3. válaszolóé, elöl frufruja van, kb állig ér, hátul pedig picit feljebb van nyírva, de csak pár centivel rövidebb, mint elöl. Neki is göndör/hullámos a vége, de cukin néz ki.

Ha engedi a kislányod, használjatok hajráfot, úgy látszik a pofija, és nem kell hajgumi.

2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!