Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A trombózisos fájdalom jelentk...

A trombózisos fájdalom jelentkezhet így?

Figyelt kérdés
Több hete, több helyen fáj a lábam. Először a combom belső fele szokott fájni, a térdhajlat közelében és a combom első fele kb. 6-7 cm-vel a térd fölött. Utána másnap a vádlim is fáj és a térdhajlatom. VOltam körzeti dokinál, aki méregette lábaimat (hogy összehasoníltsa), de nem talált eltérést. Szerinte inkább ideggyógyászatra menjek (láb idegeit megnézni). De ahogy a google-ban nézegetem, mindenhol írják, hogy nem mindig duzzad meg a láb és említik a térdhajlat fájdalmat meg a vádli fájdalmat. Na, ez nekem volt már tavaly. Azt hittem valami izom dolog, nem foglalkoztam vele. El is múlt. Most megint van kb. február közepe óta. Hol mozgásra fáj, hol csak állok úgy, hol ha fekszem. Néha meg egyáltalán nem. Lehet ez trombózi szerintetek?
2011. márc. 3. 10:01
 1/4 poiu ***** válasza:
Lehet, és lehet 100 más dolog. A méyvénás trombozisnak gyakran semmilyen tünete sincs. Ha van, akkor fokozatosan erősödő fájdalom, ami rosszabbodik, ha behajlítod a lábadat, a bőr kivörösödhet, vagy kékes lehet. Nem valószínű, hogy trombozis, de érdemes egy ultrahang vizsgálatot kérni.
2011. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, már ha olvasol.

Kiderültek az okok? Hasonlók a tüneteim én is kicsit félek.

2011. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éppen benéztem ide, tök véletlenül. Köszönöm kérdésed. Éppen most kezdtek ugyanazok a tünetek lenni, mint amikor márciusban ide beírtam. Akkor voltam érsebészeten is, azok azt mondták, hogy nem ér probléma. Voltam neurológián, azt mondták nem neurológiai. Menjek gyógytornára. Hát, oda nem jutottam el, de el is múltak ezek a fájdalmak. Most viszont, pár napja megint ugyanaz van. Gőzöm nincs, hogy megint végigjárjam-e ugyanazt a kört, mint márciusban, vagy mit csináljak? Kedves utolsó kérdező. Menj el orvosho minél előbb, hogy megnyugodj. Én is újra megyek ha nem múlik egy-két nap alatt.
2011. nov. 7. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi, úgyis kell mennem jövő héten majd rákérdek.
2011. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!