Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Feljelentenétek a helyemben?...

Feljelentenétek a helyemben? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bölcsődei baleset történt! 15.30kor hívtak fel hogy valami baj van a kislányommal.

Érte mentem és amikor megláttam teljesen elszörnyedtem. Be volt dagadva az arca és hiányzott az első foga. Vérzett, nyálzott és nem tudta becsukni a száját. Persze nem is tudták megmondani mi történt vele. "Pont nem látták" csak hogy ő odament hozzájuk zokogva hogy fáj a szája, álla, foga... Mind ez 10órakor történt!

Nagyon ideges lettem hogy, akkor mi történt az elmúlt 5és fél órában??? Azt mondták délelőtt nem gondolták hogy komoly a baj, mert nem sírt annyira mint már délután amikor hívtak...

Ráadásul délelőtt ott volt a bölcsőde orvos és neki sem mutatták meg.

Azonnal bevittem a kórházba. Ott úgy vették fel hogy eltört az állkapcsa és meg kell operálni a fogát, mert nem letört hanem teljesen felcsúszott.

Sokan azt mondják hogy jelentsem fel a bölcsődet, mert ez komoly mulasztás. Nem is a baleset miatt, hiszen az egy pillanat megtörténhetett, függetlenül hogy mennyire figyelnek. Hanem hogy egész nap szenvedett szegényke. Miért nem tudtak egyből felhívni???

Ti mit tennétek???

A vezetőség azt mondja hogy ők nem érzik magukat hibásnak... :/


2011. máj. 25. 10:27
1 2 3 4
 1/32 *Calli* ***** válasza:
100%
Azonnal hívniuk kellett volna, sőt orvosnak is kellett volna szólni! Én nem hagynám annyiban!
2011. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én se hagynám annyiban.


Sajnálom a kislányodat jobbulást Neki!!

2011. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a baleset valóban megtörténhet akármennyire figyelnek,de utána azonnal szólni kellett volna neked,és megmutatni orvosnak,pláne,ha pont ott is volt.
2011. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

igenis jelentsd fel őket!!!

jobbulást a a picúrnak.

2011. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezen de felbosszantottam magam!!!

Ki a felelős, hogy a kislány nem került azonnal orvos elé, meg se mutatták a bölcsi orvosának, és nem vitték be a baleseteire AZONNAL!!!

Fél napig fel se tűnt nekik, hogy komoly a baj, hát k.vára figyelnek a kicsikre!!!


Felháborító a hozzáállásuk, és igenis fel kell őket jelenteni!!! Kapják meg, amit megérdemelnek, és akkor talán? ezentúl odafigyelnek a kicsikre, ha már másért nem képesek, akkor azért, hogy ne kapjanak büntetést.


Fel nem foghatom, hogy ha délelőtt történt, és KÉT ÉTKEZÉS is volt azóta minimum (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, ebből legalább kettő a baleset és fél négy között történik), és nem tűnt fel, hogy nem eszik, fájdalmai vannak, gondolom nem is ivott, és nem tűnt fel, hogy baj van????

Menjenek az ilyenek a p...ba!!!

2011. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez felháborító!Hogy történhet meg az hogy valami történik a gyerekemmel és nem értesítenek egyből?Sőt még orvost sem hívnak? Én feljelenteném őket! Ilyet még nem hallottam! Jobbulást a kicsi lánynak!
2011. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelljék nagyon magukat, ha úgy gondolják nem hibásak.

Reálisan látod nagyon a dolgokat, annak ellenére, hogy a picikédet érte ilyen baleset.

Valóban így van, hogy nem kimondottan akkor mulasztottak, amikor a baleset történt, elvégre az tényleg egy szerencsétlen pillanat alatt megtörténik.

Ott hibáztak, hogy próbálták "elsumákolni" a dolgot. Kötelességük lett volna az eset után felhívniuk Téged.

Szegény pici lány.........jobbulást neki.

JÓl van már?

2011. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen a 10órai után történt. azóta nem evett és nem ivott. Ebben a melegben teljesen kiszáradt mire a kórházba értünk. Ebben a melegben, sírásközben és még a nyálát sem tudta lenyelni (3napig csak kifelé jött a nyála is). Emiatt alig tudtak tőle vért venni és bekötni az infúziót. Eldurrantak a vénái.

Már jobban van csak 5napig voltunk a kórházban. Abból 2 napig infúzión, mert nem tudott inni se enni. Aztán az antibiotikum és fájdalom csillapítok hatására már tudott inni, aztán enni. Így most haza engedtek, de vissza kell mennünk még. Nem operálták meg a fogát. Ilyen kicsinél, alátátás meg minden... azt mondták hogy inkább várjunk, mert lehet hogy leereszkedik a foga magától. Az állkapcsa szerencsére nem csúszott el, így nem kell helyre rakni. Már jobban van, lement a dagadás is (szegénykém még a szeme is be volt dagadva). Benne volt a pakliban az agyrázkódás is (főleg hogy nem tudták megmondani hogyan történt, ő meg nem tudott beszélni). Most cataflan cseppeken él, az sokat segít, de éjszaka óránként felébred zokogva. Gondolom nem feltétlenül a fájdalom miatt, hanem amiket átélt.

Érdekes hogy később összeszedték a gondozók hogy mi történt a bölcsiben. Az alapján nem üthette meg úgy magát. Aztán amikor tudta használni az száját a kislány és tudott beszélni, elmondta mi történt. Nem azt mesélte, amit odabent később mondtak. Az ő verziója valószínűbb az is, meg hát ő tudja mi történt vele. Nem értem miért találtak ki valami mást amikor tudják hogy szépen beszél és előbb-utóbb el tudja mondani mi történt.

2011. máj. 25. 11:07
 9/32 A kérdező kommentje:

Hová kellene fordulnom ez ügyben?

Ki tud segíteni.

Nem biztos hogy visszaviszem ezek után a bölcsibe. Max ha a kicsi szeretné, de nem kell hogy ez mással is előforduljon.

2011. máj. 25. 11:21
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Először is keress egy ügyvédet! Ő majd segít neked hivatalos panaszt tenned a fenntartónál.
2011. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!