Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, kisgyerekkel +...

Anyukák, kisgyerekkel + állattal (kutya, macska) lakásban, mennyit takarítotok?

Figyelt kérdés
Én minden nap porszívózok és felmosok (most már a 1,5 éves gyerek "hatékony" segítségével), de mégis, másnapra olyan, mintha semmit nem csináltam volna. Nem is tudom, ki után kell többet takarítani, a gyerekem vagy a maccsok után:)
2011. máj. 25. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
minden nap reggel este porszivó felmosás
2011. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutyusom van, mikor a fiam még picurka volt, hetente többször porszívóztam, vedlés idején naponta. Már lassan 3 éves, hetente egyszer porszívózunk. Amúgy meg nem volt olyan vészes szerencsére. :)
2011. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 alkalommal jön a takarítónő(attól függ,hogy milyen állapotban van a ház:D),akkor mindent alaposan kitakarít,de én naponta feltörlök és porszívózok(legalább azokat a szobákat,ahol sokat vagyunk.)

Bár nekünk kistermetű a kutyánk(yorkie),de akkor is,én így jobban érzem magam.


9 hós kislány anyuja

2011. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.Nekünk nyuszink van plusszban most vedlik is így naponta többször porszívozok és legalább egyszer felmosok.15 hós a kislányom általában akkor csinálom mikor ő alszik.elég kicsi a lakásunk....így ezért is muszáj
2011. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

takaritónőőőőő

te figyi mindek irsz ide????

kit érdekel, hogy más a te pénzeden mennyit nyalja a földet amit a kutyád koszol???

téged aztán nagyon megterhelhet a gyerek melletti lakás tisztán tartás...

pusztulj

2011. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves utolsó! Szerintem nekünk semmi közünk ahhoz, hogy ők miből élnek, és nem vall egészséges lelkületre, ha valaki ilyen habzó szájjal tud fröcsögni, csak azért, mert más megengedheti magának a takarítónőt (akinek egyébként nem lenne munkája, ha mindenki úgy gondolkodna, ahogy te). Arról nem beszélve, hogy ő maga is takarít minden nap, rendszeresen.

2011. máj. 27. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:

14:19 vagyok....


Kedves utolsó!

Biztos nagyon kulturált lehetsz,ha már 4 sor elolvasása után ilyeneket írsz.

Nagy a házunk,ha én csinálnék meg mindent,akkor egész nap takaríthatnék,a babával meg alig lehetnék.

2011. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!