Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvittétek a háztól az állatok...

Elvittétek a háztól az állatokat (kutya, macska), amikor megszületett a kisgyerek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 12:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
igen, macska. igazából energiám, kapacitásom nem volt hozzá. de közelbe került 2 házzal arrébb
2011. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem, itt vannak, kutya, csincsillák, nyuszik. A gyereknek is jó állatok között nő fel (most ezt viccesen hangzik :)) egyrészt erősödik az immunrendszere, másrészt a gyerekeknek lelkileg is jót tesz ha van állatkája, plusz nem fog félni minden kutyától az utcán. Ha tisztán van tartva az állat, nem lesz baj.
2011. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen! Volt egy cicánk és nagyon imádtuk, de tele volt minden szőrrel és mivel panelban lakunk így ott volt a macskaalom is. Szerintem nem egészséges. És azt is hallottam h a macska lenyalogatja a baba szájáról a tejet, mert érzi a szagát....
2011. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem vittük el.Miért is kellett volna?Ők is a család része.Nekik is meg kell ismerkedni a gyerekkel.Nekünk van kinti és szoba kutyáink is.Megszagoltattuk velük mikor hazaértünk.Nem nyalták körbe, mielőtt vki kétségbe esne.

Mostmár hogy mászik így sincsenek elzárva,odamennek a gyerekhez, ő pedig játszik velük.

Macska ellenes vagyok, úgyhogy ezzel kapcsoltba nem tudok nyilatkozni.

2011. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Kutyánk van, 2 éves yorkshire terrier. Csalástag ő is, nem tudtunk, de nem is akartunk volna tőle megválni. A gyerekorvos és a védőnő szerint semmi gond nincs, ha oltott, féreghajtott és tisztán tartott a jószág. És miért ne lenne az? Ezek alap dolgok a kutyatartásban.

2011. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem vittük el. De nálunk sem a kutya,sem a macska nincs a házban. Apám nyugodjon mindig azt mondta kutyának,macskának kint a helye! Jó nagy kertünk van,így nem okoz problémát. Én is úgy nőttem fel hogy mindig is voltak állataink,kutya,macska,baromfi,nyulak,a lányomat sem fosztanám meg ettől.
2011. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nem. de a kutyánkat (német juhász) is szoktattuk a gyerekhez (nem hagytuk vele...)

aztán mikor megszokta akkor simán kint hagytam a babakocsit az ajtó előtt a kutya lefeküdt elé és előbb jelzett hogy felébredt a kicsi mint hogy én hallottam volna. nevelés kérdése azért tudjuk hogy ki állat és ki ember szeretjük de apa a falkavezér.

2011. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem került el, egy cicánk volt. Most befogadtunk még kettő picit. A fiam 1,5 éves. Simogatja őket és ők is csak kedvesen közelednek hozzá. Mindannyian egészségesek.
2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem. A kutyák (kint) nagyobb tiszteletben tartják a gyereket, mint minket, már újszülött kora óta. A macska (bent) nem barátkozik vele, de jól elvannak egy házban. Ő ki sem jár, be van oltva, tiszta állat. Ma ugyan megütötte a kislány kezét, de azt is csak a párnácskáival, amolyan figyelmeztetésként.

Én nem bánom, hogy állatok vannak a háznál.

2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutyank van, elso ket honapban anyukameknal volt, de azota is itt van. Miert vinnem el, jo, ha a gyerek kutya mellett no fol. Tisztasag van es odafigyelunk, hogy egyelore ne erintkezzenek, de kesobb engedni fogom. Oltva, feregtelenitve van.
2011. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!