Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normaflor-on kívül mit lehet...

Normaflor-on kívül mit lehet adni két évesnek antibiotikum mellé?

Figyelt kérdés
Már 8. napja szedi az antibiotikumot a fiam, kapja mellé a normaflort, de mégis hasmenése van. Eddig naponta egyszer fordult elő, de ma már negyedszer kakilt szegényem, úgyhogy valami másra kéne váltanom, de nem tudom hogy mi lenne a jó! Ti miket használtok, ami jó és bevált?
2011. máj. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Protexint vagy LactoProtectet. Nekünk ezt ajánlotta a gasztroenterológus.
2011. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Probinul vált be. Nagyon beteg volt, 4 hét komoly antibiotikumozás, iszonyat hasmenés. semmi nem volt jó. Ez viszont helyreállította a bélflórát.
2011. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Normaflore a legszűkebb spektrumú probiotikum. Olyanra válts, amelyben több a hasznos baktérium. Mindekttő jó, amelyet a felelttem válaszolók írtak, mi a Protexint használjuk. Már az első adag után érezhető a javulás.
2011. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ProKid
2011. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Ma megyek is a patikába és veszek valamelyiket! Nem is tudtam hogy a Normaflore a leggyengébb.. :(
2011. máj. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:

2 evesnek akut hörghurutra Ceclor (cefaclor) antibiotikumot irt a doki, muszaj erre a betegsegre az antibiotikum?

Egyaltalan nem vagyok antibiotikum parti, de ha muszaj akkor muszaj. Viszont a gyerek dokija mindig valami antibiotikumot ir fel neki egyszeru megfazasra is. Eddig 2x adtam neki a 10 esetbol, de most tenyleg nem tudom kell-e vagy sem. Ahogy talalok jobb dokit, biztos...

Aki nem ad a gyereknek gyógyszert, úgyértem kúp helyett hűtőfürdő, antibiotikum helyett vitaminok, tea, az a kezdetektől így csinálta? Minden...

3 éves lesz a fiam és vettem neki homeos lázcsillapítót, de 39-es láznál feladtam a golyócskázást, és adtam kúpot. De egy csomó szülőtől hallom hogy ugye nem adsz neki gyógyszert? hogy a fenébe ne adnék? Más hogy csinálja?

Mennyi ideig tarthat a hasmenés, ha antibiotikum okozza?

Fiam 19 hónapos péntek délután óta erős hasmenése van, 4 napja kapta az Augmentint. Szombat óta nem adom Neki. Mire kell figyelnem?

Volt már úgy lázas a babád, hogy nem kellett antibiotikum?

Mit tehetnék, hogy elkerüljük a gyógyszert? Múlt hónapban kapott egymás után 3 adag antibiotikumot, mire lement a gyulladás a mandulájáról, most megint hőemelkedése van, szerintem holnapra be is lázasodik. C vitamint adom neki most dupla adagot! 2 éves.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!