Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normaflor-on kívül mit lehet...

Normaflor-on kívül mit lehet adni két évesnek antibiotikum mellé?

Figyelt kérdés
Már 8. napja szedi az antibiotikumot a fiam, kapja mellé a normaflort, de mégis hasmenése van. Eddig naponta egyszer fordult elő, de ma már negyedszer kakilt szegényem, úgyhogy valami másra kéne váltanom, de nem tudom hogy mi lenne a jó! Ti miket használtok, ami jó és bevált?
2011. máj. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Protexint vagy LactoProtectet. Nekünk ezt ajánlotta a gasztroenterológus.
2011. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Probinul vált be. Nagyon beteg volt, 4 hét komoly antibiotikumozás, iszonyat hasmenés. semmi nem volt jó. Ez viszont helyreállította a bélflórát.
2011. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Normaflore a legszűkebb spektrumú probiotikum. Olyanra válts, amelyben több a hasznos baktérium. Mindekttő jó, amelyet a felelttem válaszolók írtak, mi a Protexint használjuk. Már az első adag után érezhető a javulás.
2011. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ProKid
2011. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Ma megyek is a patikába és veszek valamelyiket! Nem is tudtam hogy a Normaflore a leggyengébb.. :(
2011. máj. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!