Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le, hogy...

Hogy szoktassam le, hogy átjön éjjel az ágyunkba?

Figyelt kérdés
Kisfiam már 2éves. Van saját ágya ami már nem kiságy rendes ágy.Este melletünk alszik be utána ártakjuk az ágyába.És kb olyan 1óra körül átmászik hozzánk (egymás mellet van az ágyunk 1 szobába , és csak 1szobánkvan:) )Van persze olyan , hogy nagggyon ritká végig a saját ágyába alszik de ritka.De melletünk meg egyfolytában mocorog és sokszor ébred! Mit lehetne tenni , hogy ez megváltozzon? Eddig nem "zavart" hogy melletünk aludt , de ahogy nő úgy szüköl a hely nekünk is és biztos neki is ! Régebben csak 5körül jött át és 7ig velünk aludt ébredésig és az nagyon jó dolog volt! De most , hogy már 1kor átjön ö sem tudja magát kipihenni! :(
2011. máj. 26. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez tipikus a nem megondolt gyerek nevelés. Mikor kisebb volt kényelmesebb volt, megengedted neki, most mikor már terhes akkor hess vele.

leszoktatni csak nagy sírások árán tudod. De mikor majd üvölt a gyereked gondolj bele hogy azért üvölt most a gyerek mert kiskorában amikor max kis nyügi lett volna te túl kényelmes voltál és csak a magad érdekét nézted.

2011. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne hagyd,hogy veletek aludjon el hanem már lefekvéskor is legyen a saját ágyába.

Nem lehet kicsit messzebb rakni az ágyát a tiétektől???

2011. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hűű a sok okos válasz.én is megpróbálnám a saját ágyába elaltatni.esetleg odabújni mellé.biztos ellenkezni fog,de most ne engedj neki,első nap lehet 1 óráig eltart hogy hadakoztok,de a második nap már könnyebb lesz.
2011. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első!

Igen, lehet, hogy hibázott a kérdező, hogy mellettük altatta el 2 évig, de nem azért akarja most "elhessegetni", mert neki nyűgös, hanem, mert a gyerek SEM piheni ki magát! Pálcát az törjön felette, aki tökéletes. Mivel nincs tökéletes ember, ezért azt gondolom, hogy fogd vissza egy kicsit magad.


Kedves Kérdező!

Próbáld meg a saját ágyában altatni, úgy, hogy odabújsz hozzá. Eleinte még biztos, hogy átmászik hozzád, azt szerintem hagyjad addig, míg már cirkusz nélkül elalszik a saját ágyában. Ha ez megvan, akkor jöhet az, hogy éjszakánként visszarakod a saját ágyába egy pár perc után.

Én így csináltam. Az első két-három napig volt gond, hogy nem a mi ágyunkban altattuk, az éjszakai rendszeres jövés-menésről pedig hamar leszokott. Most már csak akkor jön át éjszaka, ha pisilnie kell vagy ha beteg.

2011. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megpróbáljuk! Bár néha ami elég ritka van , hogy a saját ágyában alszik el..de ritka!

2011. máj. 26. 14:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ágyat azért raktuk magunk mellé , mert ugy gondoltuk azért jön át éjjel , mert nem érez minket..de ezekszerint nem :D !
2011. máj. 26. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 1-re reagálnék. Az én kisfiam külön szobába,külön ágyba lett szoktatva. Most 20 hónapos. Semmi baj nem is volt ezzel, de most 1 hónapja minden éjjel 1 körül jön. Önállóan, egyedül aludt el, bent sem kellett nála lenni.

Akkor légyszi áruld már el nekem, h mi mit rontottunk el???? Miért kell rögtön leszólni a másikat? Miért nem tudsz a kérdésre felelni???

2011. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!