Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a hajteke...

Hogyan szoktassam le a hajtekergetésről 2,5 éves lányomat, és egyáltalán miért csinálja?

Figyelt kérdés

Csak bal oldalon, tekergeti a mutató ujjéval.

Olyan gyakran csinálja,hogy az össze hajszál eltöeredezett, megritkult látványosan a haja, és ráadásul fejbőrnél is kikopott már.


Fül alá érő haja van egyébként.

Szerintem le kéne kopaszra vágni..de jön a tél most nem szeretném.

Van más praktika esetleg?


Csatot hajgumit nem tűr a hajában.


2011. okt. 27. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajpánt vagy fond be neki.
2011. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az jutott még az eszembe lehet ideges típus.
2011. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor csinálja ?? Így altatja magát?

Azért kopaszra ne vágasd de rövidre igen hátha akkor nem tekergeti.

2011. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Ez nem más mint potcselekvés. Kifogja nőni ha pedig este csinálja akkor így altatja magát esetleg találjatok ki közösen valami más módszert az elalváshoz.

2011. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

én 34 éves vagyok és tekergetem a hajam, pici korom óta - általában akkor csinálom, mikor ideges vagyok vagy valami miatt aggódom. És így is, hogy tudom miért tekergetem, gyszerüen tekergetem, ez nyugtat meg - Sajnos tekergetem:( de ennek lelki oka van:(

2011. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen változó hogy mikor csinálja, nem csak elalvás előtt. Sőt, már én is gondoltam rá hogy lehet hogy olyankor idegeskedik valamin, de aztán láttam hogy a kedvenc meséje közben is csinálja.


Bogyó és babóca a mese, az nem egy stresszes dolog. :-)

2011. okt. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!