Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszóteres Anyukák?!? Hogyan...

Játszóteres Anyukák?!? Hogyan vélekedtek az "új" anyukákról?

Figyelt kérdés

Igazából hallottam az egyik ismerősömtől,hogy Őt bizony nem fogadták el,sőt még a gyerekeknek is megtiltották hogy játszanak az Ő gyerekével.Mindez csak azért,mert elég régi babakocsijuk van,(látszik rajta hogy nem egy-két gyereket szolgált ki.)Plusz még azt is megkapta hogy nagyon "topis."

Ezt a szót használták állítólag.Tényleg létezik ilyen?Annyira hihetetlen.:(


2011. jún. 24. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ó, de még mennyire hogy létezik!

Olyan klikkesedés van a játszótereken, hogy az már tényleg hihetetlen! Ezért is nem szeretek odajárni, csak ha kevesen vannak. Pedig nekünk nem is régi a babakocsink, még talán modernnek is mondható, én sem vagyok "topis", de új vagyok. Ezért kilógok a sorból, és csak nem találnak kifogásolni valót, amibe nem akarnak.

Soha nem fogsz tudni megfelelni egy már kialakult játszótéri körnek, mert az egyiknek az nem tetszik, ha vörös a hajad, a másiknak meg az nem, ha szőke...

2011. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

*és csak ABBAN nem találnak kifogásolni valót...

kimaradt az abban

2011. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
:O Te jo EG!!! Szegeny anyuka. :( Egyszer en is voltam uj a jatszoteren es utannam is jottek sokan ujak. En nem vettem eszre semmit. Kisfiam utan rohangalok, hintazunk, homokozunk, csuzdazunk, kergetozunk. Nekem nincs idom figyelgetni, hogy ki mibe van, mikor erkezett, honnan jott, milyen babakocsija van... van aki egyedul van a babajaval, van aki egyedul van 3 gyerekkel es vannak akik csapatba jonnek (tobb anyuka tobb gyerekkel) de senki nem bant senkit vagy nez le. Nekem ez nagyon fura. Ilyen eszembe se jutna. Mar a jatszoter is egy csatamezo vagy mi a fene??
2011. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Mi pont ezért nem megyünk játszótérre....Igaz,velem még nem történt ilyen,de már hallottam hasonlókat.
2011. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk inkább az abszolút nyitottság jellemző. Gyakorlatilag mindenki beszélget mindenkivel, akár új, akár régi játszótérre járó az illető. Sőt, a néha előforduló nagymamák, nagypapák, apukák is simán beszállnak a beszélgetésekbe.
2011. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Niktoon ***** válasza:
100%

Az én fiam 2,5 éves, és csak délelőtt megyünk a játszótérre, amikor gyakorlatilag üres, mert nálunk is borzasztóan klikkesednek az anyukák. Párszor próbáltam közéjük menni, mikor még a gyerek kisebb volt, de az anyukák szó szerint elfordultak tőlem, vagy levegőnek néztek. Nagyon rosszul esett, többet nem is próbálkoztam. A védőnőm is mondta, hogy sok kismama panaszkodott már erre a klikkre, két nagy játszótér van mellettünk, de mindkettőn van két nagyobb klikk, délután nem is megyünk a közelükbe, mert nagyon undokok és utálatosak :(

24 éves egy gyermekes anyuka, 15 hetes kismama

2011. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

a moderátorok törölték a válaszom, nem pontosan értem, miért. (talán a h@lye szó miatt) na mindegy.


lényegében azt írtam, hogy ezek az anyukák sznobok,akiknek csak a külső számít.

sajnos van ilyen, de nem kell lesüllyedni a szintjükre. az ismerősöd helyében máshova járnék és nem keresném ilyenek társaságát, akiknek a babakocsi ára a mérce

2011. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg létezik...számomra hihetetlennek tűnt ez a történet.Igaz mi még nem vagyunk abban a korban hogy lemenjünk játszani,de ősszel már lehet lemennénk hintázni.Nekünk sincs hiper szuper babakocsink,de remélem velem nem lesz ez.Ezért irigylem azokat akiknek saját udvaruk van,és ott szabadon játszhat a gyerkőc.Nem úgy mint itt a panelben.:(
2011. jún. 24. 11:23
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi itt lakunk az I. kerületben többnyire a Millenáris parkban lévő játszótérre járunk ki, én még nem vettem észre anyukák részéről a klikkesedést, sőt nagyon sok anyuka, nagymama barátságos.
2011. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Kíváncsi lettem, hogy ki hova valósi? Úgy látom vannak itt jó játszóterek is, és vannak ezek a bizonyos klikkesek. Van egy elméletem a helyiségekről, és a játszókról, kíváncsi vagyok van-e benne valami?!


Szóval a mi "bandás" játszóterünk: Bp. II. kerület

2011. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!