Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Deichmannb...

Mi a véleményetek a Deichmannban kapható Bobbi-Shoes szandikról?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vásároltam egy szandit még áprilisban de szerintem még egy kicsit nagy neki.És nem szeretnék megint kiadni 8000ft egy szandiért és arra gondoltam vennék neki egy ilyent ami pont most jó a lábára.Csak otthol adnám rá mert menös cipönk az jó.Igaz ez nem bör de bellül anyag van ugy gondoltam többet ér mint a gumi papucs.Szerintetek?
2011. máj. 28. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem, szerintem semmi gond vele. Egyébként a nagyobb gyerekem siesta és elefanten cipőkben szandákban nőtt fel és mégis iszonyú lúdtalpa és bokasüllyedése van.

Szóval én ezek után a kicsinek nem veszem a méregdrága cipőket hanem olyat veszek aminek jó az anyaga és kényelmes.

2011. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs velük,fiam nagyon szerette.és az áruk is tökéletesen megfelel.
2011. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor veszek neki holap egye ilyent.
2011. máj. 28. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Végül nem vettem , hanem 2500 ft-tal drágábban sokkal jobb minőségűt a Brendonban.

Egyrést ne votl jó szín, ami meg lányos, az annyira bazári.

A Barenschuhe márkát is néztem a Deichmannabn, de 25-ös mérteben nem volt az a szandál ,ait kinéztam, 24-ig van.

nekünk kimodndottan utcára kellet, otthonm meíztláb vagy habklumpában van

26 hós lány

2011. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi kb. 3 hete vettünk, 2990-ért. Annyi a gond vele, hogy iszonyúan bebüdösödik a kis lába benne.
2011. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elsőlépés cipők után csak Bobbikat vettem és nem lett baja a lábuknak. Dokinéni szerint szépen alakul a talpa a nagyobbnak is, nincs lúdtalpa, bokasüllyedése, egészséges a talpa.

Ja, a picinek vettem egyszerdrága elefantent, de menni sem tudott benne, folyton elesett. A kölcsönkapott siestával is ez történt, így 1 napi használat után elpasszoltam őket.

2011. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi játszósnak vettünk ilyet, a homokozóba, stb. Arra tökéletes, hogy szétnyúzza, koptassa, koszolja. Egy Elefantent kapott "elmenősnek". Ez 7990-ről volt leárazva 4990-re.
2011. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!