Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyitott vagy csukott ablak?...

Nyitott vagy csukott ablak? Ebben az időben nyitva vagy csukva van nappal-éjjel az ablak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
már hideg van nálunk éjjel, így hát csukva.
2010. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én most csuktam be, mert csapkodta az ajtót! :D
2010. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletfüggő! Nálunk nyitott ablakok mellett is 26 fok van.
2010. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nyitva van, az ő szobájában csukva. ez így is marad még jó darabig.
2010. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem pici baba, hanem másfél éves, és elalváskor nyitva az ablak bukóra, viszont a gyereket dupla takaróval vastagon betakarom. Én éjfél körül fekszem le, akkor viszont be szoktam csukni nála, és az egyik takarót is leveszem róla, hogy ne izzadjon meg. Most igaz, hogy hűvösebb van, de finom friss a levegő, jókat lehet így aludni. A többi szobában nyitva az ablak, és a gyerekszoba ajtaja nyitva, szóval azért éjszaka is jár picit a levegő.
2010. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, nappal csukva, de nem a hűvös, hanem a hangos kinti zajok miatt.


Előző voltam

2010. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos a fiam, a legnagyobb melegben is csukott ablaknál voltam kénytelen altatni.Nagyon zajos úton lakunk, rengeteg mentő,tűzoltó,rendőr szirénázik, plussz a szomszéd cigizik pont az ő szobája mellett,így nem nagyon lehet szellőztetni sem.Az étkezőből nyílik a szobája, ott éjjel nyitva van az ablak,nála meg az ajtó.
2010. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyitott ablak, redőny ráhúzva, esetleg kicsit jobban felöltöztetem.
2010. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Résnyire nyitva van.Nem csak a hőmérséklet miatt,hanem én szeretek friss levegőben aludni.
2010. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!