Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányomnak nyálkás...

Két éves kislányomnak nyálkás hosszú fonalszerű valami van a kakijába mi lehet?

Figyelt kérdés
Félreraktam, holnap viszem a dokihoz, elöszőr azt hittem giliszta, de nem mozog.
2011. jún. 2. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

nem evett banánt? attól szokott fonalas kaki lenni

vagy cérnát?

ami felül bemegy az legjobb esetben kijön alul is :)

lehet megevett vmit

2011. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nyálkahártya,előfordul,hogy valamennyi leválik és megjelenik a kakiban.Ha fogzik,vagy beteg volt,akkor elképzelhető,hogy van ilyen nyálkahártyaszerű v.mi a székletben.Én is jártem már igy egyszer,megijedtem egyik reggel,mert hosszú nyákos valami volt a lányom pelusában is a kaki közt,felhivtam a védőnőt,mondta,vigyem át hozzá és megnézi.Feleslegesen nem akartam a dokihoz elgyalogolni-kicsit messze van.Szerencsére nem giliszta volt,annak mozognia kellett volna.Nyálkahártyás v.mi volt,akkor mondta a védőnőnk,hogy fogzáskor,ill. betegség után vagy épp előtte előfordulhat ilyesmi.

Az én lányom kakija most is tele van nyákkal,sajna beteg,virust szedett össze,csak nem tudom hol,amikor bárányhimlő miatt szinte ki se mozdultunk itthonról.Hasmenése van,meg lázas,ma voltunk dokinál,sajna a himlő eléggé legyengiti az immunrendszert és igy könnyebben elkapnak bármit a gyerekek.

Majd ird meg,mit mondott a dokitok!

Az én kislányom is 2 éves.:)

2011. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!