Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez igaz? Gyesen vagyok,...

Ez igaz? Gyesen vagyok, elmennék dolgozni máshova, amíg lejár a gyes, utána vissza megyek az eredeti munkahelyemre? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha feketén dolgoznál a GYES alatt, akkor lehetséges...
2011. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell feketén dolgozni!


Mivel gyes alatt fizetés nélküli szabadságon vagy a munkahelyeden, ezalatt az idő alatt teljesen legálisan dolgozhatsz bárhol máshol. A fizetési szabadság lejártával meg visszamégy az eredeti helyedre.

2011. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első hülyeséget írt. Simán mehetsz máshova, csak ne felejtsd el, hogy részmunkaidőt tudsz csak vállalni a gyes mellett!
2011. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi !
2011. jún. 3. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is erre készülök, részmunkaidőben lehet, max heti 30 óra, vagy otthon végezhető munka esetén időkorlátozás nélkül. ERedeti munkaviszonyod ettől még fennmarad! Olyat is hallottam, hogy az eredeti munkahelyeden be kell jelentened, de ez nálam nem lesz probléma.
2011. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!