Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamat diétaztatnom kell....

Kisfiamat diétaztatnom kell. mit adjak neki hogy igazán jó és hatásos legyen? Hasmenése van, nem nagyon eszik de rengeteget iszik! 15 hónapos

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, ha iszik, mert a hasmenés miatt nagy a folyadékveszteség.

Nekem ilyenkor a doktornő krumplit, répát mondott főzve.

Hát az én Kislányom hadilábon áll az ilyesmivel, ezért a diétázás alkalmával háztartási kekszet kapott, na meg persze az előbbieket is megpróbáltam, de abból nem igazán evett sokat.

Jobbulást.

2011. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki Hipp ORS-t, patikában , rossmannban , dm-ben lehet venni és ez kimndottan ilyen esetekben ajánlott. Pótolja a kiürült ásványi anyagokat.
2011. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

diétaként alma, répa, banán, keserű csoki (én ezt nem szoktam szorgalmazni), rizs, krumpli, keksz, kétszersült, ropi

sok folyadék, esetleg buborék nélküli kóla!

diéta mellett még:

- Bonolact 2x1 kkanál (7-14 napig is mehet, akkor is, ha már elmúlt a hasmenése)

- smecta 2x1 tasak por, de ha már 1-et megiszik egy nap több részletben, az is jó!

- B6-ot is kaphat 3x fél tablettát

- hippors 200 répalészerű készítmény, melyből 2x1 kkanál, de a sima répalé is nyerő - főleg, hogy amúgy is iszik sokat, ami tényleg jó!

2011. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!