Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislánynak milyen...

5 éves kislánynak milyen csajos ajándékot vennétek szülinapra?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül játékra gondolok, az van itthon rengeteg. Ő azt mondta, rám bízza, legyen meglepi! Mindig nekem kell kitalálni, ki mit kapjon. De most valahogy nem fog az agyam. Babái vannak, feleslegesnek tartok még egyet venni. Valami frappáns kéne, de mi?????? Segítsetek kérlek!
2011. jún. 7. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tütü, vagy balettállvány - az enyém imád balettozgatni, táncolgatni itthon. Hajcsattok, és hasonlók mindig jöhetnek neki minden mennyiségben. Diafilm, rajzolós cuccok.
2011. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is öt éves a kislányom, de nem biztos, hogy jó tippet adok, mert én utálom a "csajos" dolgokat ilyen kicsi lányoknak, szeretem, ha minél tovább gyerekek. Szerencsére a lányom sem rajong a kimondottan trendi csajos dolgokért. persze csinosan öltöztetem, szép és jó játékai vannak, de gyerekléptékűek, nem kistinis dolgok.


Az én lányom él-hal a playmobilért, az minden alkalomra jó ajándék nálunk, annak biztos, hogy örül.

Ami nem játék: nemrég kapott egy kis hátizsákot, amin katicák vannak (katica a jele az oviban), már voltunk is kirándulni, amikor ő abban vitte a saját elemózsiáját.

Régóta szeretne egy akváriumot, elképzelhető, hogy a névnapjára azt kap majd, csak iszonyat drágák....bár az az egész családé lenne végülis.

Amikor kifogyok a játékötletekből, akkor kézműves cuccokat szoktam venni neki (különféle festékeket és festőszerszámokat, színes gyapjút, fonalat, különleges papírokat, gyurmákat), ezekkel is nagy örömmel foglalatoskodik.

2011. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi tippeket! Persze én se "kistinis" dolgokra gondoltam, pl. sminket nem vennék neki. De szereti mondjuk a Hello Kittyt, és olyan kis hátizsákot el tudnék képzelni. Szintén szeret kézműveskedni, csak most arra gondoltam, jó lenne valami olyat venni, amit eddig még nem kapott. De egyben ne is legyen haszontalan. Lehet, hogy veszek neki egy gyöngyfűzőkészletet, meg valami szép ruhát. Annak biztos örülne.

Azért még jöhetnek ötletek!

2011. jún. 7. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi egy 16"-os biciklit vettünk neki.
2011. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!