Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire igényli 1,5-2 éves...

Mennyire igényli 1,5-2 éves gyereked a társaságot és mennyit van más gyerekek között? (ha nem jár bölcsibe)

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire igényli? El se birja viselni ha nincs közösségben. Minden reggel elmegyünk boltba piacra, az aznapi kajánakvalót beszerezni. Már nem járok nagybevásárolni mert jobb ha minden nap megyek vele és megvesszük az aznapit.Ezzel el is megy a délelőtt, délután meg kb4-este7-8ig játszótér, minden nap.
2011. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igényli, mert látom rajta, hogy tátott szájjal bámulja őket, de sajnos nem jár közösségbe...
2011. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Vannak gyerekek, akikkel kifejezetten jól eljátszik, de vannak, akik elöl inkább elmegy a játszótéren, nem szívesen ül le közéjük, játszik velük. Eléggé a hangulatától függ. Azt vettem észre, hogy a jóval idősebb gyerekekkel sokkal szívesebben elvan, mint a korabeliekkel.
2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sosem igényelte,még most 3 évesen sem.Sokszor kifejezetten zavarja a társaság.
2011. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém kb. másfél éves kora óta igényelné, de lehetőség az nem sok van. Néha átviszem a szomszédba, néha játszótér, zenebölcsi, játszóbölcsi a közeli nagyvárosba, de szerencsére 3 lesz augusztusba és szeptembertől megy oviba. Alig lehetett vele bírni eddig ha nincs társaságba. Most hogy a huga tud járni kezdenek együtt eljátszani, de most meg a kisebb lesz egyedül velem. Már előre félek.

Nem azért várom a gyerek menjen oviba mert zavar itthon, hanem mert igényli a társaságot, mielőtt megkapom a magamét :).

2011. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én fiam 21 hónapos és nem régiben vettem észre mennyie örül más gyerekeknek. Múltkor voltunk sógornőméknél, tök jól elvolt a másik 2 gyerekkel (a kisebbik 2 éves) meg a hátsó szomszédunkban van 3 gyerek és kiabálva rohan hátra a kerítéshez, ha meglátja őket, aztán ott cövekelnek a kerítés két oldalán. :-) Gondolkodtam is rajta, hogy be kell sűrítenem a különböző ismerősök meglátogatását. :-)
2011. jún. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!