Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyke gyereknél sorsszerű,...

Egyke gyereknél sorsszerű, hogy elkényeztetett lesz?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 10 hónapos, imádom, érte élek! Férjemmel, babánkkal hárman egészek vagyunk, én úgy érzem, ez így tökéletes. Nem mondom, hogy teljesen kizárom egy második baba lehetőségét, de még nincs betervezve (bár mindenki azzal jön, mikor lesz kistesó).Korán szültem, most 26 vagyok, szeretnék még egy fősulit elvégezni, munkába visszaállni, ezért tesó leghamarabb mondjuk 5-6 év múlva jönne. De be kell valljam,nem biztos, hogy vágyom rá, és azt sem tudom elképzelni, hogy ezt a szeretetet, amit a kicsim iránt érzek, megosszam még valakivel. Félek, hogy még egy gyerek mellett nem jutna ugyanennyi energiám, szeretetem, időm a kisfiamra és a férjemre. Vagy ezek irreális félelmek? Ugyanakkor félek, hogy a fiam egykeként esetleg elkényeztetett, önző lesz, de remélem, ez nevelés kérdése...csak ugye annyi helyről hallani, hogy egy gyereknél előfordulnak ezek a problémák. Ti hogy látjátok mindezt?
2011. jún. 7. 20:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát!
2011. jún. 8. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!