Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez javulni fog vagy rosszabb...

Ez javulni fog vagy rosszabb lesz ha bölcsődébe jár majd? Viselkedés problémák.

Figyelt kérdés
Kisfiam épp kétéves és nagyon rossz, kezelhetetlen gyerkőc. Minden igyekezetünk ellenére állandóan túlfeszíti a húrt, rosszalkodik, huncutkodik, ellenkezik, nem fogad szót. Rettenetesen nehéz vele, mert nem lehet vele boldogulni. :( Ha közösségbe került, bölcsibe, idegenek közé ott ez változhat? Milyen irányba?
2011. jún. 9. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki tudja?

Nekünk nem lett jobb:-((((


az utolsó válasz ennél a kérdésnél az enyém:



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. jún. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is hasonló a helyzet ("büdös" kis csibész). 21hós a Kisfiam, és szeptemberben kezdjük a bölcsit. Első két Fiamra jó hatással volt a bölcsi, mert a saját korosztályával lehettek...hiába játszottam foglaltam el őket, mintha már nem lettem volna elég. Pici is imád korabeli gyerekekkel lenni. Én bizakodó vagyok most is. Szerintem Nálatok se lesz gond, SŐT!!! Üdv

2011. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb kor állítólag, meg a kamaszkor. Mind ilyenek ennyi idősen. Most tanulják mit szabad és mit nem.
2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába a következetesség, hiába szigor vagy a büntetés akármivel próbálkozunk :( félek hogy ha bölcsis lesz ez komoly gondokat okoz majd :(
2011. jún. 9. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!