Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig töröltétek a...

Hány éves korig töröltétek a gyerkőc fenekét kakálás után? Hány évesen tudta először rendesen-maszatolás nélkül kitörölni a fenekét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én még most se tudom sajna :/

11/L

2011. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 éves a fiam,de nem hajlandó egyedül törölni magát.Szerintem tudná,de nem erőltetem...
2011. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 éves a lányom,és ő 3 évesen próbálta,de nem érte el a fenekét :) azóta nem próbálta itthon. Nagyon önálló gyerkőc,de valahogy ezt a fenék törlést még nem merem kipróbálni,hogy menne e-nem akarom,hogy csalódjon,mert ha valami nem megy,akkor...
2011. jún. 10. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
én 7 évesen tanultam meg mielőtt suliba mentem. fiu vok. első válaszoló: a nunidat ki tudod törölni? ha igen akkor a popsi is megy. így most a szüleid törlik meg neked?
2011. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Légyszíves ne piszkáld az elsőt! Senki nem tökéletes!!

Kicsi sógorom 19 évesen sem tudta kitörölni rendesen-ezt onnan tudom,hogy én mostam rá,nálunk lakott.

2011. jún. 10. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:
A 11 éves lányon meglepődtem, de igazából ez azon múlik, hogy milyen hosszú a karja, hátra ér-e a popsijához.
2011. jún. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!