Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten meg fog jönni érzés...

35. héten meg fog jönni érzés normális? És a barnás, rózsaszínes gyenge maszatolás? (Nem minden pisilés után! )

Figyelt kérdés
(Volt már nőgyógyászati nagyműtétem 2 éve, ezért programozott császárom lesz!)
2011. máj. 8. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A menstruáció szerű érzés az nem jó,mert jóslófájás. A másik a nyákdugó távozása lehet. De én is ennyi hetes vagyok és nálam már távozott a nyákdugó, egy ujjnyira nyitva vagyok, ugyanígy fáj a hasam. A baba faros, így császároznak egyenlőre. Ezekre a panaszokra nekem az orvos pihenést javasolt és ha megindulna a szülés be kell mennem a kórházba, ennyi.
2011. máj. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha programozott császárod lesz, inkább menj be a kórházba most. Legfeljebb hazaküldenek.
2011. máj. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tágul a méhszájad, tágulásos vérzés, ha nem élénk piros. Ha az, azonnal kórház, ha inkább barnás, akkor is 24-48 órán belül lásson orvos...

Szerintem hamarosan meglesz a a baba! :)

2011. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyenlőre most semmi panaszom nincs! Minimális barnázásom volt 2x a pisilés után azóta semmi! MA voltam védőnőnél, szívhang jó, az én értékeim is normálisak! Dokihoz csak jövö hét hétfőn kéne mennem!

Ezek után mit tegyek?

2011. máj. 9. 22:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokidat legalább mindenképpen. Mond el neki ezeket a dolgokat, azt, hogy voltál a védőnőnél ma. Az eredményeket. Vagy behí magához, vagy azt mondja, hogy mostantól soksoksok pihenés!!!

De a doki mindenképpen tudjon róla, még ha csak jövőhéten mennétek hozzá...


Jó babázást :)

2011. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azóta minden oké?


Én pont így vagyok most. mit tanácsolnál?

2011. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, minden oké, utánna nem volt gond! Azóta nekem megszületett a kisfiam, programozott császárral a 38. hét végén! :)

Tanácsom pihenj sokat, ne emelgess, kíméld magad!

Jó babavárást! Majd írj, mi lett veletek?!

2011. máj. 31. 23:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Voltam dokinál, minden rendben. ez vagy az 5. ilyen rózsaszínes folyásom volt a terhesség alatt, és még sosem tudták megmondani, mitől lehet...

De a lényeg, hogy tök zárva vagyok, és be is fordult a drága, így nem tudom hogy lesz. az első baba császáros volt, ő meg idáig faros, uh gondoltam akkor egyszerű lesz a menet, a héten meg is tudom mikor veszik ki, erre befordult... Így a doki szerint megpróbáljuk a sima szülést. Nagyon félek tőle, de persze a császár is rossz... :) Valami 3. kéne... :)


Ti hogy vagytok? Mekkora volt a babó? Neve? Tudod szoptatni? Jujj, már nagyon várom... :)

2011. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen jól vagyunk! A kisfiam 3000grammal, 50cm-vel született! Azóta növöget szépen!

Szopizik, de kell neki pótlás is, mert eddig kevesebb tejem van mint az első kisfiamnál!

(azt mondják még beindulhat...)

Veletek azóta mi van?

2011. jún. 15. 00:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Köszi az érdeklődést! :)

Hát semmi... Most 37+3 nál tartunk, ma újabb NST, meg biztos ami biztos, ma találkozok az anesztessel is. De elvileg simára készülünk, csak ugye az első császár miatt.

Már nagyon várom, hogy kibujjon, mert sehogy sem jó már, zsibbad mindenem, tiszta víz vagyok, lassan 100 kiló :), és ott "lent" úgy fáj, hogy alig tudok mozogni... :s

Most azért picit megrémítettél, hogy nincs elég tejcid. Az elsőnél az elején nekem rengeteg volt (3 nap után indult be). Úgy értem a rengeteget, hogy egy cicből bőven jól lakott, de azért nem voltam tejleadó. Csak a 3. hónapban megjött, és nem akart enni, én meg elbénáztam, kapott tápit, és utána már sehogyan sem bírtunk visszaállni a normál kerékvágásba, és egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy szopott csomó ideig, és az volt 10 mili... De most ügyibben szeretném csinálni, de akkor ezek szerint nem csak ezen múlik.

Most mennyi idős a picid? Mi a neve?

2011. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!