Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralásra milyen gyógyszereke...

Nyaralásra milyen gyógyszereket, krémeket stb. -ket visztek magatokkal gyermekeitek számára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapítót és naptejet. Ha valami nagyobb gáz van, akkor úgy is elviszem orvoshoz, vagy veszek gyógyszert.
2011. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Naptejet, sebfertőtlenítőt (Betadine), sebtapaszt.


Mást nem viszek, egy hotelben csak letelefonálok és hoznak amit kérnek, ráadásul sok helyen orvos is van, gyógyszertár stb. Szóval feleslegesen nem viszek ilyesmiket, nem a világ végére megyünk.

2011. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lázcsillapító, naptej, ragtapasz, Fenistil vagy Antivakarin a szúnyogcsípésekre. Ja, meg ha nem felejtem el, akkor szúnyogriasztó krémet, de ez szokott mindig itthon maradni :) Ja, meg lázmérőt, bár az ugye nem egy gyógyszer, hanem egy eszköz :)

De ha valami más kell, akkor úgyis elmegyek a patikába, ahol szoktunk nyaralni, ott tudom, hogy hol van.

2011. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szinte mindenre felszoktam készülni mert mi van ha hirtelen kellene és nincs sehol.

Fenistil gél, calsimusc,nurofen kúp, sebtapasz, lázmérő, naptej, off spray,normaflore, betadin.

Jobb félni mint megijedni párti vagyok.

2011. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok mint az utolsó,nem szeretek rohangálni ha épp szükség van valamire.Fertőtlenítő,naptej,lázkúp.Nurofen.Égésre spré,Hányásra kúp,kötszerek.fenistil kenőcs.és a smecta port is leszoktam vinni,hasmenésre.
2011. jún. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most már összeállt a lista, remélem semmi nem marad itthon! Kellemes hétvégét!
2011. jún. 12. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!