Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kislányom már több mint...

Ha a kislányom már több mint 1 hete éjszaka nem pisil a pelusba, akkor éjszakára szerintetek már ráadhatom a bugyit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod! Tegyél alá vízálló matracvédőt! (gumis lepedőt)
2011. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előzőhöz csak annyit tennék hozzá, hogy tedd a szobájába a bilit. Hátha.
2011. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A bilit mindig oda visszük,ahol épen tartózkodik a gyerkőc. Este bár ráadtam a pelenkát eddig,de mindig ott volt,és ha este úgy döntött elalvás előtt,akkor ráülhetett- persze volt olyan,hogy nem akart aludni,és azért ült rá,de általában mindig nyomós okkal ül a bilire. Reggel az az első a kicsinek (23 hónapos),hogy leveszi a pelust.

Nappal már csak akkor van rajta,ha boltba megyünk. Már a déli alvásnál el mertem hagyni.


Akkor ma este már "pizsi bugyit" kap :)


Nagy lány lett :D !!! - Totál büszke vagyok!!! :D!!!


Ti is így voltatok?

2011. jún. 15. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


először is gratula a kis csajnak, nagyon ügyes!! :) méltán lehetsz Rá büszke!! :)

én a 3. reggeli száraz pelus után már nem tettem fel a fiamnak éjszakára. a bilit a szobájába raktam és lefekvés előtt mindig utolsó dolog pisilni, ébredésnél pedig az első!! persze volt azóta már 2-3x hogy becsorgott éjjel a pisi, de még van alatta gumis lepedő.

szóval HAJRÁ!! :)


Ági

2011. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!