Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára mibe öltöztetitek...

Éjszakára mibe öltöztetitek 11 hónapos vagy akörüli babátokat? 21-22 fok van éjszaka.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
hosszúujjú body+talpas naci és hálózsák, vagy hosszúujjú talpas rugi és hálózsák. Takaró nem marad rajta :o)
2009. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hosszúujjú body,zokni és egy vastag ujjatlan hálózsák


11hós kisfiú anyukája

2009. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Segítsetek nekem!

Én adok rá hosszúujjú bodyt + harisnya + zokni és adok rá egy vastagabb pulcsit. Eddig a pulcsit elhagytam, mert úgy éreztem nem kell. Viszont éjszaka lerugja a takarót és ezért adtam rá pulcsit.

Rosszul tettem? Mert sokszor felkel éjszaka. Zavarja a pulcsi? Elég lenne csak a body?

2009. nov. 13. 13:31
 4/10 A kérdező kommentje:

+ kisnadrág - lehet ez se kellenne, vagy harisnya nélkül csak nadrág.

Már tanácstalan vagyok!

2009. nov. 13. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanennyi a hőmérséklet és a lányom egy hosszúujjú bodyban alszik vastagabb újnélküli zsákkal.Ennyi.Kicsinek sem volt fázós.
2009. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Szerintem egy kicsit túlöltözteted, elég lenne egy hoszzúujjú body meg egy naci vagy harisnya. Zokni is felesleges meg a pulcsi is. Hálózsákot nem próbáltad még? Vagy popózsákot? A lányom is mindíg lerúgta a takarót, ezért kénytelen voltam a hálózsákot ráadni. Először nappalra csak, hogy lássam miként viseli..aztán már éjjelre is.

2009. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi.1 éves csajszi
2009. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én túlöltöztetem sokak szerint.

Hosszú ujjú bady, rugdalózó, vastag hálózsák, és paplan.

De ha nem adok rá pl rugdalózót, teljesen átfagy éjszaka, volt, h hajnali kettőkor a vaksötétben matattam pulcsi után, mert sírt, és hideg volt a keze és a tarkója is.

2009. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem is az a gondom, hogy hajnalban jéghideg a keze. Szokásom, hogy ha nem kel fel a gyerek, akkor is 1x éjszaka megnézem őt, akkor hideg a kis keze. Volt úgy hogy én is hajnalban öltöztettem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Kipróbálom kevesebb gönccel. Hátha...

2009. nov. 13. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne a kezét nézd,hanaem a tarkóját!A kéz nem mérvadó,a lányom keze(lába) sokszor hideg,mégsem fázik.Olyan mint az anyja :-)
2009. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!