Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kire hasonlít a gyermeketek?...

Kire hasonlít a gyermeketek? Zavar, hogy esetleg nem rád?

Figyelt kérdés
Korábban mindig azt szerettem volna, ha rám hasonlít a gyermekem. Erre született egy kisfiam, aki úgy néz ki, mintha a férjem a száján köpte volna ki. Mégis boldog vagyok, hogy így alakult, sőt büszke is, ha együtt mennek az utcán, olyanok mint az ikrek, csak az egyik kicsi, másik nagy.
2011. jún. 16. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk "vegyesfelvágott" a gyerek. :) Apja rokonai azt mondják, kiköpött apja, az én rokonaim azt mondják, kiköpött én. Mindenesetre nagyon szép kék szeme van - mint az én családomban mindenkinek -, és ennek nagyon örülök. :) Van mindkettőnkből belőle, az biztos. Sajnos természetre is, mert a csökönyösségét, akaratosságát, makacsságát mindkettőnktől örökölte. :)
2011. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazándiból véve karakteresen egyikőnkre se hasonlít. De ha a páromra hasonlítana se zavarna. A gyerkőcöt én szültem ugyan, de közös. nem akarom semmilyen szempontból csak az enyémnek tudni.
2011. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*mindkettőnkből benne. :)
2011. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiam ugyanolyan egy az egyben mint az apja. Én imádom őket nézni, és büszke vagyok rájuk, nem zavar, hogy nem hasonlít rám. Ami zavar az az ismerősök sipákolása, hogy "naháááááát, tiszta aaaapjaaaaaa..." ez azért idegesítő 248. alkalommal.
2011. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Most ahogy mondod, az engem is zavar egy kicsit, amikor az ismerősök, rokonok sipákolnak, hogy "tiszta apja!", mintha nekem semmi közöm nem lenne hozzá.
2011. jún. 16. 08:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezen mindig röhögni szoktunk, nem idegesít senkit, pedig a környezetemben nagyon sok olyan baba van, aki tiszta apja. Azt szoktuk viccesen mondani, hogy Nnna, nálatok se az apukának kellene menni DNS-vizsgálatra! :)
2011. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Na én épp hogy annak örülnék ha az apjukra hasonlítanának (egy fiú, egy lányom van) de rám hasonlít mindkettő sajna :(

Hát ez van :)

2011. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom olyan ,mintha a számon köptem volna ki:)

Nagyon örülök neki:D

2011. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Első szülött kisfiam,olyan durván hasonlít az apukájára,hogy a kiskori fényképeken összetéveszthető a fiúnkkal!Sosem zavart,inkább "csodálattal" töltött el,a természet a gének elképesztő "játékától"ami bennem ment végbe! :) Másodszülött kisfiamhoz már nekem is van közöm :) amit szintén csodálatosnak érzek! :)
2011. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

szia,


:) nálunk ez elég vicces :) férjem és én is fekete/barna hajúak vagyunk, a fiunk meg szőke :D a szeme színe az apjáé, a formája az enyém, ahogy a szája is. ránézésre tiszta apja, de ha kicsit jobban megnézed, belőlem is van rendesen :) karakterre mindkettőnk van benne, pörgős, akaratos, kemény fejű :) és annyit beszél, mint én :) esténként, amikor elaludt még most is sokszor nézegetjük, valahogy annak ellenére sem tudunk betelni Vele, hogy már 2,5 éves. jó felfedezni önmagunkat a vonásaiban és még mindig hihetetlen, hogy Ő kettőnkből egy rész :)


Ági

2011. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!