Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csípőizületigyulladása volt...

Csípőizületigyulladása volt már a gyermeketeknek, vagy ismerősötöknek, meddig tart, visszatér?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég ilyen is van? Ne haragudj, hogy nem a kérdésre felelek, de meglep, hogy milyen bajok jöhetnek elő egy kisgyereknél. Az én lányomnak a múlt héten 4+-es volt a vizelete, hát azt hittem lehidalok. Nem is gondoltam hogy ilyen baj is érheti...
2011. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bizony ovis és kisiskolás korban többen átesnek rajta,azt hiszem 2-3 %-a a gyerekeknek.
2011. jún. 17. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, pár hónapja estünk át rajta (vagyis esett át a 4 éves fiam), nagyon aggódtam mert hetekig!nem múlt...

Ráadásul végig 2 órában fektetni kellett volna ami mivel nem fájt neki egyszerűen nem ment akármit is próbáltam szóval ki voltam akadva rendesen.

Ez több hónapja volt, lekopogom, nem tért vissza szerencsére.

Jobb is mert akkor az már másféle betegséget feltételez mint ez az "egyszerű" csípőizületi gyull,ami fiúknál elég gyakori.

2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem 2 órában, hanem 24 természetesen csak elírtam.
2011. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Jobb is mert akkor az már másféle betegséget feltételez mint ez az "egyszerű" csípőizületi gyull,ami fiúknál elég gyakori."


Melyik más betegséget?

2011. jún. 17. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!