Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen betegsége:...

Van valakinek ilyen betegsége: limphangioma? (vagy ismerősötöknek? ) (lent. )

Figyelt kérdés

ha valakinek van ilyen betegsége vagy van limphangiomás ismerőse annak megköszönném h ha írna.

milyen tünetei vannak?

jár vele orvoshoz/kezelésre?

tudtak rajta segíteni? hogyan?

és sok ehhez hasonló kérdésre szeretnék választ!

nagyon hálás lennék ha tudnátok segíteni!!!


2011. jún. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

tavaly elmentem dokihoz mert igen kidudorodott egy csomó a nyakamon és aggódtam mondom biztos ami biztos hát megnézetem,erre a doki még 1 talált a másik oladon,a hónaljban és nemi szervnél tehát ami meg volt duzzadva szerinte a gyermekkori torokgyulladásoktól lehetett de azért szép sorban beutalgatott mindenhova amitől persze teljesen megijdetem nyilván rákot keresett...

azt tudni kell rólam hogy világ életemben egészségmániás voltam és eléggé bepöccentem attól hogy bármi ilyen bajom lehet amikor annyira odafigyeltem magamra...mivel a véremm el is volt valami hát mondanom sem kell oda voltam:(

annyi volt a válasz hogy nem vok rákos viszont 10év múlva lehetek és elintézett a doki egy kis kutya-macska allergiával amitől beduzzadtak a nyirokcsomóim!

veled is hasonló történt kicsit írjál erről?!

2011. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem nekem születésem óta van ez a betegség és nagyon zavar. azt mondták h 18 éves koromban tudnak majd segíteni rajtam aztán mikor elmentünk dokihoz az lerendezett azzal h szépen halad és h nem kell ezzel semmitt sem csinálni az is elképzelhető h magától visszahúzódik idővel(hát én majdnem ott sírtam el magam, mivel kicsi korom óta erre vártam)erre anyáék mondták h keresünk valami orvost aki ilyennel foglalkozik csak nem tudjuk merre induljunk el:S

szóval ezért lenne fontos nekem.

és köszi a választ:)

2011. jún. 11. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki ilyet mond hát fúúú ne is törödj vele!

Biztos sikerül találni egy jó orvost ne add fel és ne keseredj el!!!

Próbálj meg pozitív lenni mert ez is agyban dől el!!!!

Az első voltam

2011. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszöiii:) hát én már eéhatároztam h találok egy jó orvost.:P szóval most keresgélek:)
2011. jún. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!