Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagydarab anyukák, milyen...

Nagydarab anyukák, milyen ruhát viseltek ilyen melegbe ha elmentek otthonról?

Figyelt kérdés
85 kiló vagyok, és állandóan hosszú farmer meg lenge fekete felső van rajtam.De nem bírom már ilyen cuccba ezt a meleget.Holnap mennék venni pár ruhát magamnak kérlek segítsetek ötletekkel, mit vegyek magamra.
2011. jún. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 92 kiló vagyok,nagy mellekkel és szoknyát hordok,mert az kevésbé adja ki az alakom.Meg maxiruhát,pántost ,pántnélkülit,sokfajta van.De a nadrág a legrosszabb megoldás szerintem.Felül meg egy felső a szoknyához,de se túlbő ne legyen se rádtapadós.Ha nagyon bő fazont veszel ,még nagyobb nak nézel ki,ha nagyon szűk akkor meg ,mint egy kötözött sonka.



[link]


[link]


[link]


Ha viszont a sportos fazon híve vagy ,akkor kaprinadrág pamut pólóval(de ne legyen nagyon bő!!!!!!)

2011. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesco-ba vettem F&F-es nadrágokat, szoknyákat (50-es méretet hordok, szóval gondolhatod) és a várandósság alatt hordott pólóimat, bő és lenge fazonokat.
2011. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utálom a szoknyát, melegben nem húzok hosszú nadrágot se. Térdnadrág, halászgatyó, pólókkal, blúzokal teljesen megfelel.
2011. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Sokat segítettetek.

Remélem találok magamra jó dolgokat holnap.

2011. jún. 18. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tunikákat és szoknyát vagy halásznacit szoktam szandállal viselni. Véletlenül sem öltöznék csak azért be, mert nagydarab vagyok. Tiniként még képes voltam ilyen csacsiságokra, de a feketétől(ha nem szoknya)egyenesen undorodom már a hőségben.
2011. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!