Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak érdemes...

2 éves kisfiúnak érdemes gyurmát venni?

Figyelt kérdés

Bár még nem nőtte ki a "mindent a számba veszek" korszakot.

Illetve Playdoh vagy Crayola gyurma jobb minőségű?


2011. jún. 19. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,5 éves még nincs, de már nagyban gyártja a kukacokat, kígyókat, hajtogatja a szívecskéket gyurmából már jó pár hónapja. Igen érdemes, mert a kézügyességét fejleszti. De ha csinálsz neki só-liszt gyurmát, és netán a szájába veszi, nem történik baj. Színezheted neki ételfestékkel. Az enyémnek rendes van, ő már kinőtte hogy mindent a szájába vesz.
2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen,egyébként én is gondoltam a só-liszt gyurmára. Állítólag Tesco-ban lehet kapni ételfesték port, azzal színezném. Meglátjuk mennyire köti le a gyerkőcöt...:)

2011. jún. 19. 12:09
 3/9 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:))


A só-liszt gyurmát célszerű hűtőben tárolni? Meddig áll el, főleg, ha ételfestékkel színezem?

2011. jún. 19. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
én kb másfél évesen vettem neki,és a legnagyobb kedvence lett.Karácsonyra kapott egy szép nagy készletet,gyurmával kiszúrókkal,ollóval meg minden jóval.azóta megy a cica,nyul gyártás,és ő is olyan mindent a számba vevős gyerek volt,de ezt sosem vette a szájába.rendes gyurmát vettem,mert ami volt készlet abba volt ugyan gyurma,olyan nagyon puha,de 2 hét alatt tönkre ment,szétmorzsolódott,kiszáradt.
2011. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
abszolút érdemes, az enyém imádott már akkor is gyurmázni. én só-liszt gyurmát adtam neki, amíg a szájába vette. nem tartottam hűtőben, akár egy hónapig is elállt szekrényben, a sok só miatt. szerintem tovább is elállna, de azért időnként frisset csináltam.
2011. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesen só-liszt gyormával kezdtük, most már 2 éves, vettem neki 2 doboz Play-Doh-t a Tescoban, 299Ft/tégely áron. Sokkal, de sokkal jobb, mint a só-liszt gyurma, és nagyon szereti ő is, minden nap gyurmázunk:)
2011. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


délután csináltam én is só-liszt gyurmát (amelyiket egy kicsit össze kell főzni)és vettem tesco-ban ételfestéket.

Szerintem jól sikerült.

Már csak arra leszek kíváncsi, hogy kisfiamat mennyire fogja érdekelni...

Vagy az "anya jól eljátszik magában" című műsor lesz...:))

2011. jún. 19. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:

a Playdoh-os gyurma a legjobb szerintem, bár még az enyém is a szájába veszi, és utána a nyáltól már ragad sajnos :(

a só liszttel arra vigyázz, hogy a kezét utána ne tegye a szeméhez, mert a só megcsípi

2011. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok, figyelek rá:)
2011. jún. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!