Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány fok van a gyerekszobában?...

Hány fok van a gyerekszobában? Miben alszik a gyerekeket 2 év körüli gyerekeknél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Most 22 fok van, de mikor nagy hőség volt akkor 24-25 fok is előfordult. Reggel és későn szellőztetek, napközben csukva vannak az ajtók, ablakok. Rövidnadrágos pizsiben alszik. (C&A-ban vett póló+rövidnadrág) + zokni!
2011. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Takarót használtok?
2011. jún. 20. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 25 fok van és hosszú ujjú bodyban alszik és pizsamanadrágban, takaró nélkül.

Kicsit aggódom emiatt, de úgyis lerúgja magáról mindig, a hálózsákot nem tűri meg magán, így gondoltam a hosszú cuccok talán elegek.

16 hós

2011. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most kb. 23 fok lehet, de a hőségben van akár 25-27 fok is.

Ha olyan az idő, mint ma este, akkor egy rövid ujjú vagy ujjatlan bodyban alszik, egy textilpelussal betakarva (úgyis lerúgja magáról, de mindegy). Ha melegebb van, akkor meg egy szál pelenkában. Az ablak nyitva van.

2011. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jelenleg 24 fok van

egy pamutpizsiben alszik, hosszú ujjú, és lábfeje is van (azért szeretem, mert így nem kell rá zoknit adni éjszakára, Tescóban lehet kapni 2 évesre valót is)

2011. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Igen van neki takaró már csak megszokásból is, mert mindig azzal alszik. Kislányom már 4 hónapja elmúlt 2 éves, így elég értelmes és ha melege van lerúgja magáról, ha meg fázik valahogy magára húzza. De ott van, hogy ha kell neki!
2011. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!