Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szerettessem meg vele...

Hogyan szerettessem meg vele a gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
20 hónapos kisfiam nem eszi meg az epret, cseresznyét, málnát. A cseresznyéből egyszer megevett néhány szemet, azóta nem hajlandó. Az eperbe egyszer beleharapott, nem kellett. A málnára szinte rá se néz. Itt a sok friss gyümölcs, ő meg csak az almát és a banánt eszi:(
2011. jún. 21. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Meggyes lepény!

Málnás joghurthab!

Csresznyelekvár!

Őszibarackpuding!

Gyümölcssaláta szépen feldíszítve!

Tejbegrízbe nyomkodj cserszneyeszemeket!

Kompótnak!


Biztos sok a sava. Lehet, hoyg zsíros kenyér mellé megenné.

2011. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam kicsinek! Nem tudom miért, de sok idő kellett amíg megszerettem a gyümölcsöket.

Majd kinövi, sajnos jobbat nem tudok mondani, de várd meg hátha valaki tud tanácsolni valamit!

2011. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk sem megy a gyümölcs, épphogy csak megnyalta a lányom a meggyet, cseresznyét. A süti sem kell, ha gyümölcs van benne. Próbáld meg összeturmixolni turóval és tejjel, én is azt akarom kipróbálni, egy anyuka tanácsolta.

Kompótnak issza a levét, de a gyümölcs sehogy.

Anyukám szerint én is ilyen voltam, és most szeretem a gyümölcsöt, ugy hogy abban bizok, hogy kinövi.

2011. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!