Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28 hónapos kisfiatok hogy áll...

28 hónapos kisfiatok hogy áll a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés
Mi itt: Itthon nincs rajta pelus, csak kisgatyó. Ha bepisilt/kakilt szól. Tehát szól csak későn. Sűrűn kérdezgetem, de mindég akar a szűkítőre ülni. ( bilire még úgy se). Itthon leszek vele 1,5 hónapot szabin, remélem sikerül a dolog, legalább nappalra:-)
2011. jún. 21. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem mindég akar a szűkítőre ülni. Ha rá is ül, nem történik semmi, csak üldögél rajta.
2011. jún. 21. 18:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam 28 hónapos volt,pont sehogy sem állt vele(nem érdekelte se bili,se szűkítő,meg is mondta,hogy szereti a pelenkát)...idén,május közepén volt 3 éves,és két héttel később azt mondta:nem kell már a pelenka...és tényleg nem.1 hét alatt lett szobatiszta.Azóta csak a wc-be,bilibe hajlandó kakilni,pisilni-bár szívesen locsolja a kertben a tujákat-egyszer sem csurgatott,vagy kakilt be.A nagyobbik fiam 2 évesen szobatiszta volt,szintén a maga akaratából(ő korábban érő típus)Én azt mondom,türelem!Mindennek eljön az ideje!
2011. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok, nem is siettetem. Türelmesen törlöm fel a tócsákat a lakásba, amiket lelkesen megmutat, ha éppen nem láttam, és nem láttam:-)
2011. jún. 21. 20:07
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudok már írni se, korán volt fél 6. Szóval amiket nem láttam, mert nem voltam ott.
2011. jún. 21. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is 28 hónapos és két napja alsó nélkül van és ráül a bilire és belepisil.

De az alsónadrágba bekakált:((

Mi itt tartunk.

2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én fiam 2,5 éves kb 2 napja nem kérte a pelust a bilibe pisil ennek annyira örülök, hogy ő is örül... tetszik neki hogy mindenki dicséri ujjongunk tapsolunk

:)

de van mikor vissza kéri a pelust ma 1szer pisilt a pelusba most kinn pancsizik biztos csurgott a vízbe is de nem baj ez is haladás eddig nem mert rá ülni pucéran a bilire

2011. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiúk kicsit "lustábbak".

Nekem 3 lányom van, mindegyik 2 éves kora előtt szobatiszta lett.Mindegyiknek nyáron van a szülinapja és májusban levettük mindről a pelust és juniusra azok lettek.

Játszótéren is a 2 évesnél kisebb lánykák már bugyikában vannak, mig a fiuk ugyan ennyi idősen még pelusban.

Türelem, a fiuk valamiért tényleg lustábbak:)

2011. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, tudok ellenpéldát is, kisebbik lányom egyik barátnője most tette le a pelust és szeptemberben lesz3.
2011. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!