Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékkal kedveskedtek...

Milyen ajándékkal kedveskedtek a bölcsis gondozónőknek ballagáskor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, OFF lesz. Minek bölcsiseknek ballagás? Nálunk egyik nap még bölcsibe, másik nap már ovi és kész. Egyébként én csak virágot vinnék, és fogok is, ha átkerülünk az oviba.
2011. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, de ezt a ballagást nem úgy kell elképzelni, mint a sulisoknál. Inkább amolyan buliféle, amire hivatalosak a családtagok (max nagyszülők :-) ), és a kicsik készülnek énekekkel, versikékkel. Ennyi, de nem ballagnak szószerint az udvaron, batyuval a vállukon :-)
2011. jún. 23. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam még egy évet jár a bölcsibe,de én a 4 gondozónőnek,akikkel naponta együtt van vettem 1-1 bonbont szépen becsomagolva,közülük annak az egynek aki az ő "saját" gondozónője vittem egy csokor virágot még pluszban.

Jövőre,ha "ballag" ugyanezt kapják majd,vagy esetleg egy kisebb emléktárgyat.

A tesó most ballagott az oviból az óvónők sem kaptak mást...

2011. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!