Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Illik ajándékot vinni a...

Illik ajándékot vinni a gondozónőknek? Mit?

Figyelt kérdés

2 hónapot jártunk az óvoda bölcsis csoportjába, és most átvezetik a kislányomat a kiscsoportba.

Mikor elkezdtük a bölcsis csoportot mindkét gondozónőnek és dajkának vittem be ajándékot (csokit, kávét, ilyesmi). Most is vigyek? Vagy nem kell 2 hónap után? Vigyek az új óvónéniknek?


2011. jún. 8. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A régieknek szerintem illik venni 1-1 szál virágot, megköszönve azt a 2 hónapi gondoskodást.

Újakanak nem vinnék.

2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit fura előre ajándékozni. Az egy-egy szál virág tökéletes lesz (mivel a kávét, bonbont lelőtted 2 hónapja), bár én inkább fogyasztható dolgokat szoktam vinni, tekintettel arra, hogy nincsenek sajnos túlfizetve ők sem.

Én egyébként névnapra,a férjem nőnapra (mivel hogy fiunk van), pedagógusnapra, s évzáráskor, "ballagáskor" szoktam vinni ezt-azt (bobbont, kávét). Ez utóbbi alkalommal a daduskának, a konyhás néniknek és a vezetőnőnek is.

2011. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is virágra gondoltam.
2011. jún. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!