Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezen szokik be az oviba ha...

Nehezen szokik be az oviba ha nincs abszolút beszoktatási idő?

Figyelt kérdés
Úgy értem van olyan ovi ahol először 1-2órát aztán mindig többet van és végül ott lehet hagyni végig,de van olyan ovi is ahol ilyen nincs egyszerűen csak elviszed reggel és ott hagyod és délután mégy érte...Mit gondoltok nem nagyon gáz ez egy kisgyereknek hirtelen?Kinek mi a tapasztalata a beszoktatással?
2011. jún. 23. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszabb ha fokozatosan szokik be. Engem pl annó otthagyott anyu, kész, nem sírtam.

A kisfiam tudta mi lesz a jele jajj de szuper lesz az ovi... Aha!!! Eleinte ott ültem vele egy kicsit, együtt elmentünk haza. Olyan ordítást mikor elmentem és neki maradni kellett, kapaszkodott keservesen sírt. Nehezen szokta meg. Egy darabig ebéd után mentem érte. Ez meg azért nem jó, mert megszokta, még néha most is mondja, hogy "jajamikoj nem aludtam ojiba, jöttéj éjtem"

2011. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hány éves.

Nem mindegy, hogy mennyire anyás-apás és hogy úgy általában itt van-e az ideje nála pont erre a dologra.

2023. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!