Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos nagyon jó alvó...

22 hónapos nagyon jó alvó kislányom mostanában mindig felriad többször is éjjel. Mitől lehet? Nálunk ez abszolút nem megszokott.8 hetes kora óta végigalussz az éjszakát.

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött anyósoméknál voltunk és a mobilágyban felriadt, pedig abban is nagyon jól alszik minden hétvégén nagyiéknál. Azt sem tudja milyen a mi ágyunkban aludni, de életében először velünk "aludt" küszködött. Igaz csak anyuméknál szoktunk aludni először próbálkoztunk anyósoméknál, de azt hittem ez nem lesz gond, hisz nyáron sokat voltunk vendégségben, nyaraláson és ott nem volt gond, tudta, hogy ez az ő jól ismert mobilágy és aludt benne.

A lényeg már itthon is felriad mint aki megijed valamitől. Este nem akar elaludni csak 10óra körül. eddig mindig 8kor aludt el. Most meg játszik. Mi lehet a gond? Nektek volt ilyen? Tapasztalat?


2011. jan. 21. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:
16 foga van, jöhet még hátul?
2011. jan. 21. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta. Bár igazából a mai napig nem tudom mi volt vele, 1-2 heten belül elmúlt. Lehet a fogzas, lehet az, hogy ilyesmi korban kezdenek álmodni. Nálunk ahogy jött, úgy ment is, egyik napról a másikra. Szépen visszaszokott a saját agyába és minden rendeződött magától. Kitartás! Vannak nehezebb pillanatok!!
2011. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze! A tejfogak száma 20. Az én fiam is azért kel az elmúlt napokban éjszaka, mert fogat növeszt. Pedig ő is átaludta eddig az éjszakát. Ja, és te még szerencsés vagy, mert az én fiam csoda, ha 11-12, de volt hogy éjfél után aludt el.
2011. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!