Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért dörzsöli gyakran az...

Miért dörzsöli gyakran az orrát 1.5 éves kislányom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagymamám azt mondaná, hogy gilisztás...

Persze nem tudom, hogy van-e benne valami. Talán...

2011. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Allergia?
2011. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm, de nem folyik az orra, meg nem viszket a szeme sem :O
2011. jún. 24. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, az enyém is ilen orrdörzsölős, és a cicakaka zavarja. bármyilen kicsi is, de ha van benne, akkor zavarja. egyébként ez csak akkor derült ki amikor már ezt köözlni tudta, előtte én sem tudtam, mi baja lehet. az apja ilyen egyébként, hogy nagyon zavarja a legkisebb macska is odabenn. :) (most egyébként a kislányom 2,5 éves, még most is orrdörzsölős, de már mondja ilyekor, hogy valami viszket nekem, meg fikusz van orromban). :)
2011. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ovodai első szülőin a védőnő tartott előadást és ő is azt mondta, hogy a gyakori orrdörzsölés a bélférgesség egyik tünete. Persze ezt akkor a székletében is látnád.
2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon gyakran dörzsöli az orrát és mondja,hogy visz-visz;magyarul viszket :).

A beszáradt orrváladék okozza;nem azért mert folyik az orra,hanem a portól amit belélegzik.A por az orrában a nedvességgel (amivel az orr "tisztítja"önmagát) összeáll és ilyen melegben,száraz levegőn beszárad;ez zavarja őket.

Én minden nap sós vizes orrcseppel vagy orrspray-vel oldom neki;úgy könnyebben tisztul.

2011. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!