Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar 28 hónaposom...

Miért nem akar 28 hónaposom bilizni?

Figyelt kérdés

Hiába nem adok rá pelust, nem szól, maga alá pisil, kakil. Miért nem érti meg, hogy a bilibe kell?

Már nagyon bosszantó kezd elfogyni a türelmem mert folyton utána kell takarítani.


2011. jún. 24. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig, amig nem szól, hogy pisilni vagy kakilni kell, hiába veszed le róla a pelenkát, maga alá fog engedni...neki ehhez még idő kell. Neked meg sokkal több türelem, mert ez nem egyszerű folyamat.
2011. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor hagyom az egészet inkább még pelusozunk, nem akarok kiborulni. Az a baj (vagyis nem baj:)), hogy 10hetes terhes vagyok és amúgy is nagyon rosszul vagyok sajnos + idegbeteg is vagyok biztos tombolnak a hormonok és emiatt egyáltalán nincs hozzá türelmem.
2011. jún. 24. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:

az enyém 27 hós, de szintén zenész, ma is maga alá kakált.

én is elhatároztam, hogy fölös erőlködnöm, mert csak azt tanulja meg ezzel, hogy a bugyiba kell csinálni...

pedig jó lett volna nyáron rászokni a bilire vagy a pelusra.


ne erőltesd, mert ebből csak konfliktusotok lesz

2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A babás kérdéseknél épp most válaszoltam hasonló kérdésre..

Tavaly 22 hónaposan próbáltuk először a bili dolgok, nem érdekelte a dolog, aztán jött a tesó, nem is foglalkoztam a témával. Most már két hónap múlva 3 éves lesz, gondoltam itt a nyár, próbáljuk meg. levettem a pelenkát és úgymaradt, a pisi is és a kaki is bilibe megy nincs gond.

Valószínűleg azért nem szól, mert még nem érett a bilizésre. Nincs azzal semmi gond, majd megpróbáljátok később. Én is idegbeteg vagyok alapból, nem kell hozzá terhesség, így csak rosszabb lesz, hogy látja rajtad ideges vagy. Add rá vissza a pelenkát, később próbálkozzatok szerintem.

2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pihentetem a dolgot egy időre. Majd 1-2 hónap múlva újra megpróbálom hátha, aztán majd meglátjuk. Anyukám szerint amúgy se erőlködjek annyira mert ha jön a kis tesó lehet, hogy még vissza is fog esni, hogy Ő is pelusban akar majd lenni. :O
2011. jún. 24. 16:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, most meg kb 1hete szól. Először csak a kakinál és szépen bele is sikerül de csak a WC-be, bilibe nem akar. Tegnap óta meg a pisinél is. Már tegnap nem is volt rajta pelus és egyszer sem történt baleset. Eddig még ma is megy a dolog. koppkopp :) Juhúú! :D
2011. júl. 10. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!