Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lenne ez a szekrény 3...

Milyen lenne ez a szekrény 3 éves kislánynak, illetve milyen szinű butor megy hozzá, ert ezt az alma szinőt meg vanliát nem látok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 25. 12:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
még vennénk hozzá egy két ajtos szekrényt meg egy játéktároló polcot.
2011. jún. 25. 12:32
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez hogy tetszene: [link] amit bemásoltál, inkább nagyobbaknak való...
2011. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja! Nem nyitja ki az újságot! Tehát: a Lendi bútorcsaládra gondoltam, abban van almazöld-éger és te válogatod össze, mire van szükség.
2011. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy mi is kinéztünk egyszer a praktikeres újságból egy szekrénysort. elmentünk megnézni és hatalmasat csalódtunk. borzalmasan gyatra minőség volt. ha hozzáértél, mozgott egész!Szóval, ha kinéztétek, mindenképp nézzétek meg vásárlás előtt, nehogy nagyot csalódtok!
2011. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó szekrény.Ez még akkor is jó lesz,ha már nagylány lesz.Lehet,hogy komolynak hat a színe miatt,de a színes játékok,kiegészítők úgy is feldobják.
2011. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azaz igazság hogy a következő 5-10 évben nem szeretném cserélni a szekrényét, és ebben mr benne van az iróasztal, mindenképpen megnézzöük személyesen.
2011. jún. 25. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Rokonságban is van ilyen, igaz, hogy kisfiúnak, de ő is három éves. Strapabíró, és nagyon könnyű tisztán tartani.
2011. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nagyon komoly egy 3 évesnek. Nekünk Kitty bútor van. Vegyél valami színesebbet. A miénk fehér-citromsárga, sokkal vidámabb...
2011. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tökéletesen megfelel..:) ha egyhangúnak találod krepp papírból vágsz ki szines formát, virágokat stb és ráragasztod cellukszal vagy azzal a gumiragasztóval, és ha nagyobb lesz akkor leszeded..:) azért nem mindegy, hogy hányszor kell drága bútort venni cksa azért mert nem három évesnek való :) úgyhogy én a helyedben ilyen kivágott dolgokkal dobnám fel és nem kell több bútort venni. :) Szerinted milyen ötlet?:)
2011. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rémes. Sorry :S
2011. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!