Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lenne ez a szekrény 3...

Milyen lenne ez a szekrény 3 éves kislánynak, illetve milyen szinű butor megy hozzá, ert ezt az alma szinőt meg vanliát nem látok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 25. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Önmagában ez nem rossz, de mivel ez nagyon kevés rakodóhelynek, és ahogy írod is, akartok hozzá venné még pluszban szekrényt, az is ugyanebből a típusból lesz? Mert ha nem, akkor az nem lesz szép, hogy másféle bútort tesztek mellé, még ha színben hasonlít is. Inkább keressetek olyan szekrénysort, aminek több eleme van.
2011. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

[link]


még ez a másik ami tetszik.

2011. jún. 29. 14:01
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia

Majdnem ramondtam, hogy nagyosnak talalom, es akkor vettem eszre hogy az en lanyomnak is majdnem ilyen van csak feher helyett vilagoskek szinnel keverve. Megteveszto ,hogy egy 10 ev koruli lanyka ul elotte,azert tunik nagyosnak, de kissebbeknek is megy.

2011. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]



utolso vagyok, igy plussokkel mar nem is olyan nagyos es hasonlo a tieddel...

2011. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen jó. Nem mindenki engedheti meg magának, hogy 4-5 évente a gyereke érettségétől függően újrabútorozza a lakást. Nálunk pl. a gyerekszoba olyan, hogy innen-onnan kapott cuccok vannak benne, odáig vannak érte a gyerekek, semmi egységes kép, minden tele a kedvenc matricáikkal, stb. De pár év múlva amikor már tudnak rá vigyázni és értékelik is, akkor kapnak egy fullos berendezést.
2011. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!