Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Gyermeksebészetre székrek...

SOS! Gyermeksebészetre székrekedéses gyermekkel?

Figyelt kérdés
Vitte valaki ilyen vizsgálatra a gyermekét?Mi volt a vizsgálaton? Nagyon megviselte a gyereket? Holnap kell vinnem a fiamat, mert hosszabb ideje küzdünk gondokkal. Be vallom a sírás kerülget, mert nem tudom, hogy a széklet vissza tartásnak lelki vagy testi okai vannak. Ha lelki okai vannak, akkor sokat rontok-e a helyzeten?
2011. jún. 27. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk az volt, hogy a 3 éves kisfiunk elkapta a rotát. (vagyis a kicsi kapta el és utána másnap mi is és kórházba kerültünk és ott sok széklete volt híg, stb...)

na ezután vagy 2 hónapra nem nagyon akart kakálni, visszatartotta. elvittük itt nyíregyen egy ismerős sebészhez, neki megmutattuk, felfektette a vizsgálóágyra, szétnyitotta a lábát, széthúzta a végbélnyílását és úgymond 6-7 óra irányában volt egy végbélrepedése és ezért fájt neki a kaka és ezért nem akart kakálni.

írt fel MAstu krémet, jól be kellett vele kenni, kicsit be is kellett nyúlni és oda is kenni.

Kevesebb banánt, kakaót és csokit kellett ennie és javult is 2-3 nap után. ennyi.

ne aggódj!!!!


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vittem még gyereket, de én heti 2x ügyeleten voltam gyerekként. Én biztos vagyok benne, hogy a kevés folyadék, csokik, nasik, esetleg rost szegény táplálkozás miatt volt. Az biztos, hogyha most a gyerekemnek szorulása lenne akkor inkább leavolac szirupot adnék neki ami fruktóz, bevétel után 3-5 órával már jön is a mandula, és nem kirobban az emberből, hanem kíméletesen hat. Érdmes lenne kipróbálnod. Sok sikert.
2011. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A laveolac jó!!!
2011. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos a Leavalocon túl vagyunk. 4 hónapja van szorulása, és mindent kipróbáltunk, nem kap semmi hasfogót nasinak csak gyümölcs vagy müzli.Szép estét.
2011. jún. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!