Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom 99 cm magas és...

3 éves lányom 99 cm magas és 15 kiló. A doktornő szerint sovány, szerintem nem. Hány cm és hány kiló a hasonló korú gyeremeketek?

Figyelt kérdés
Enzimpótlást kap a 3 éves lányom, de nem értem hogy miért kell kapnia fantomalt energia port is mellé, ha normális a súlya.
2011. jún. 28. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fiam 4 éves múlt,105 cm és 14,5 kilo. Pipaszár lábak, ha nagyon egyenesen nyujtja magát bordák kinnt. Épp én aggódtam, de a doki azt mondta minden rendben. Azóta voltunk más dokinál is, ott is az van a papíron, hogy jól táplált :D Sovány, de izmos.
2011. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3 éves lesz a kislányom és 11,9 kg:))) azt hiszem, nekem van a legsoványabb 3 éves kislányom itt.
2011. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Enzimpótlást kap a 3 éves lányom, de nem értem hogy miért kell kapnia fantomalt energia port is mellé, ha normális a súlya."


1. Gyógyszerbiznisz.


2. Aztán lehet, hogy csak azon érdemes elgondolkodni, milyen testalkatú a tisztelt doktornő... netán testképzavara van? Ha nincs ilyen gond, akkor az első verzióm...

2011. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!