Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet játszani egy 1,5-2év...

Mit lehet játszani egy 1,5-2éves kisgyerekkel a lakásban? Ti gyereketeket mi köti le?

Figyelt kérdés

Kislányom teljesen lerombolja a lakást,semmi nem köti le. Délelőtt kijárunk,de sötétben már nem megyünk.

Próbálkoztam rajzolással,építőkockával,van játék konyhája azzal is,nem érdekli.

Már megőrjít,mert csak rombol,és felmászik mindenhová!


2011. nov. 11. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

19 hónapos a kisfiam és többnyire azt játsszuk hogy ő lerombol mindent és meg pakolok utána:)

Újságot nézegetünk,építőkockázunk,dalokat hallgatunk laptop-on,kergetőzünk,bújocskázunk,eszünk..és elmegy a nap vhogy.

2011. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nallunk is ujsag nezegetes. :) Imadja az autos magazinokat.

Megengedek neki napi fel ora meset a tv-be.

Lego duplot pakolja, epit belolle (persze ossze-vissza) es az autokat tologatja meg hordozza egyik sarokbol a masikba.

Van egy jatek porszivoja es azt tologatja. Imad porszivozni. Mondtam is a ferjemnek, hogy lehet az eredetit kene a kezebe adni es akkor meglenne oldva a takaritas mert rengeteget porszivozik. :))

Neha kijon a konyhaba utannam es ott is pakol. Van egy neki szant konyhaszekreny ahol a muanyag tanyerjai vannak meg muanyag poharak, csomo ures fagyis doboz meg elvetve 1-2 jatek kocka. Ezeket rendezi amig en kajat keszitek.

Egyebkent Iphone manias. Ha a telefonomat a kezebe adom akkor azzal elvan 40 percig is csak vigyzni kell fel ne hivjon valakit. :)) A videokat inditja el rajta es nezegeti meg hangosan kiabal ha felismer valakit. :))

21 honapos

2011. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pakol-de állandóan,hozza a könyvet hogy nézegessük,tolja a motort,ráül a műanyag kutyára és ugrál vele,egyenlőre jól elvan.
2011. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna...az enyémet semmi, csak ha mesélek neki,de hát azt nem lehet egész nap...amúgy csak hisztizik.Ez van, majd megnőnek :)
2011. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!