Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Küldesz gyerekszobátokrol...

Küldesz gyerekszobátokrol képeket, ötletet gyüjtök kislányomnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

azt nem tudok

de ha leírsz pár dolgot akkor én is adhatok ötletet

képen amúgy sem látszana h mi a trükk :-))

pl mennyi idős a lányka lesz van e tesó lakás vagy ház amiben éltek stb....

2011. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb 5*5 méteres a lány szoba, de elosztása annyira nem jo mert két oldalon is van ajtó, a harmadikon meg abélak, szoval szekrny csak egy oldalra mehet. rózsaszin falra gondoltunk és rózsaszin fehr szekrény. enyi bizts. 2 és fél éves
2011. júl. 1. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

nya


akkor pár dolog

azért mert lány nem kell mindent pinkre színezni annál inspirálóbb a gyereknek minél színesebb a szoba szal nyugodtan jöhet a kék sárga zöld stb....

berendezés : nálunk nincsenek magas szekrények csak fiókos komódok esetleg ajtós és sok polc nyitott tároló van sok színes dobozzal amik áttetszőek h látszódjon mi van benne de rendszereztem a dobozokat szal a rajzolós barkács egy helyen van az autós vonatos megint a babák és társai megint

mind a kettőnek galériaágya van igy sok minden pl egy kuckó is elfér alatta

fontos volt még nekem h ha nőnek akkor ne kelljen új bútor ezért olyan az ágy is h max levágom a lábát és rendes ágy lesz a komódokat szét lehet osztani a polcokat máshova tenni stb....

mogyoró színű a fal és natúrt fenyő a bútor ehhez minden szín passzol :-))

legyen sok hely játszani de legyen olyan hely is ahova elvonulhat

az ágya mellet vagy felett kislámpa

nagy párna ha földön akar játszani vagy puha szőnyeg

akár a falra mehet kép is matrica is vagy bármi ami színes nem kell feltétlen a disney vagy más divatos minta lehet akár a kedvenc mesehős is de egy kedves mackos, cicás minta is


szal fantázia és ha nagyobb akár ki is kérheted a véleményét is

persze csak mértékkel :-)))

2011. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Képet még nem tudok küldeni, nálunk folyamatban van :) de ötletek:


Olyan legyen, amiben hancúrozhat is, akár játszótársak is jöhetnek (van hely leülni a földre, nem kell oldalazva járni), de el is bújhat (valami védett sarok, pl. ha az ágyon ül). Másik szempont, hogy könnyen tisztítható legyen. Aztán persze ne legyen balesetveszélyes, pl. ne álljon kifelé a szék-asztal-ágy lába, ne másszon ki az ablakon...stb.

Tudjon magának pakolni (ruhát, könyveket, játékot, zenét akár), felérje a polcokat, villanykapcsolót. Jók lehetnek a többfunkciós (pl. kinyitható, meghosszabbítható, magasítható) vagy szerethető bútorok is (pl. babzsákfotel, becsukható tojásfotel, függőszék).


Én sem szeretem, hogy ha lány, akkor legyen minden rózsaszín (pláne, ha kommersz), de attól még lehet rózsaszín a fal. Nem kell, hogy full színes legyen a szoba, úgyis tele lesz színes játékkal. A falakra én rendes festményt/grafikát/fotót tennék, lehet persze gyerektémájú, vagy dizájnerek által tervezett matricát. Aranyos magasságmérőket is lehet kapni :) És jó ötlet az is, ha van a falon hely a kreativitásra (lehet kapni táblát vagy táblafestéket a falra vagy mágnessel kirakni saját rajzokat). Az is jó, ha apróbb dolgokat ő választhat ki a szobájába - pl. textilek.

Ja és lánynak egy tükör is jól jön :)

2011. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!